in

Muži odpovedali na otázky o ženskom tele – tieto odpovede vás pobavia

Všetci poznáme staré známe príslovie: Muži sú z Marsu, ženy z Venuše, ale určite sme si za tie roky porozumeli o niečo lepšie. Ak je virálne video na TikToku niečo, čím sa môžeme riadiť, potom môžeme s istotou povedať, že odpoveď je stále nie.

V populárnej sérii na TikToku s názvom „Roe vs Bros“ sa mužov pýtajú na ženské telo a kladú im základné otázky týkajúce sa tém, ako je tehotenstvo a menštruácia. V jednom z nedávnych klipov muži dokázali, že o tampónoch vedia veľmi málo, pretože odpovedali veľmi zle a ženám sa doslova „chcelo plakať“.

@roevbrososThe game show where we find out how much men know about womens bodies. #womensrights #womenshealth #roevwade #vote #midterms #gameshow do ROE v BROS tạo với bản nhạc original sound của ROE v BROS♬ original sound – ROE v BROS

Moderátorka začala tým, že zastavila mužov na ulici a spýtala sa ich, či si myslia, že ženy môžu močiť s tampónom. Z hŕstky ľudí, s ktorými sa rozprávala, dostala jedinú odpoveď: „Nie“, pričom jeden muž povedal: „Myslím, že sa to neodporúča.“

Ďalší povedal: „Myslím, že ho musíš vybrať, videl som malé odpadkové koše na tampóny v kúpeľni, takže asi preto.“

Pre tých, ktorí to nevedeli, táto odpoveď je nesprávna. V skutočnosti môžete močiť aj s tampónom.

A Flatlay of a Three Tampon
Autor tejto fotografie je Karolina Grabowska

Ďalej sa mužov pýtali, prečo existujú rôzne typy tampónov, a tvrdili, že je to preto, lebo naše „vaginálne dutiny“ majú rôznu veľkosť. Hoci z týchto dvoch slov niektorým určite naskočí husia koža, aspoň si nemysleli, že tampóny majú rôzne príchute.

A pokiaľ ide o to, koľko tampónov ženy používajú počas celej menštruácie, niekto si skutočne myslel, že je to len jeden jediný tampón. V skutočnosti sa odhaduje, že ženy každý mesiac použijú približne 20 tampónov, ale toto číslo sa môže meniť v závislosti od toho, aká silná je ich menštruácia. Podobne niektoré radšej volia rôzne menštruačné výrobky, ako sú vložky, menštruačné kalíšky alebo menštruačné nohavičky.

A Man in Black Crew Neck T-shirt
Autor tejto fotografie je Pavel Danilyuk

Od zverejnenia klipu si ho pozreli milióny ľudí, pričom viac ako 11 000 z nich sa v komentároch podelilo o svoje názory. Moderátorka sa stala virálnou aj pre podobné video zverejnené minulý rok v tomto čase, ale zdá sa, že spoločenské vedomosti sa za posledných 12 mesiacov veľmi neposunuli.

Používatelia mali z videa veľmi rozhorčené pocity a vyhlásili: „Absolútne žiadny z týchto mužov by nemal mať sex. Ak nepoznáte základy anatómie, najprv sa ich naučte.“

Niekto iný s ním súhlasil a dodal: „Je jasné, že muži by nemali hlasovať o NIČOM, čo sa týka ženských tiel.“

Zdá sa však, že nádej nemusí byť úplne stratená, pretože v komentároch sa objavilo niekoľko žien, ktoré tvrdili, že ich manželia odpovedali na každú otázku správne.

A našlo sa aj niekoľko žien, ktoré sa priznali, že nevedeli jednu alebo dve odpovede.  Zdá sa teda, že toto video sa mohlo ukázať ako cenné vo viacerých ohľadoch, nielen u mužov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre