in

Muži s nadváhou sú údajne lepší v posteli

Pre mnohých mužov bez kondície je leto obdobím, keď sa necítia príliš dobre – napriek tomu, že „otcovské telo“ je momentálne v kurze. Teplejšie počasie znamená menej oblečenia a viac na očiach; dovolenky pri bazéne vás nútia závistlivo porovnávať svoj ochabnutý trup so športovejšími mužmi.

To všetko môže byť veľmi demoralizujúce a možno vás to motivuje k tomu, aby ste si konečne zapísali členstvo v posilňovni. Ale skôr, ako sa rozlúčite s kebabom a začnete tvrdo trénovať na bežiacom páse, mali by ste niečo vedieť…

A Man Holding His Tummy
Autor tejto fotografie je Towfiqu barbhuiya

Väčšina britských žien, ktoré sa zúčastnili na novej štúdii, zistila, že v porovnaní s mužmi s atletickejšou postavou sú muži s nadváhou najlepšími milencami. Prieskum, ktorý uskutočnil tím z Bigdudeclothing.co.uk, sa týkal tisícky žien, pričom všetky uviedli, že spali s partnermi rôznych veľkostí a typov postavy.

Ženy sa tiež vyjadrili k tomu, prečo sú väčší muži lepší v posteli. Ako dôvod uviedli väčšiu ochotu uspokojiť ženu, väčšiu starostlivosť a viac dobrodružstiev – a 19 % žien dokonca dodalo, že zažívajú lepšie orgazmy.

Woman in White Tank Top Lying on Bed
Autor tejto fotografie je cottonbro studio

Takže ak ste plánovali rozpustiť ten tuk, možno by ste sa nad tým mali zamyslieť. Nebuďte však príliš horliví v snahe dokázať svoju povesť fantastického milenca – sex spaľuje kalórie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre