in

Mužovi sa nepáči, keď jeho priateľka chodí nahá pred ich psom. Netuší, čo má robiť

33-ročný muž sa na internete podelil o svoju situáciu. Jeho priateľka totiž neznáša oblečenie do takej miery, že ak by mohla, bola by nudistka. Predtým než sa dali dokopy bola dokonca naklonená presťahovaniu sa do nudistickej komunity, no prekazilo jej to to, že musí občas chodiť do kancelárie. To jej však nebráni v tom, aby bola neustále nahá doma. Píše o tom Boredpanda.

Zdroj: Image by master1305 on Freepik

Problémom je pes

Mužovi samozrejme nevadí, keď vidí svoju partnerku neustále nahú. Problémom je však ich pes. Dvojročná sučka je vychovaná a nie je s ňou absolútne žiaden problém. Jeho priateľka dokonca videla ako sa fenka narodila a starala sa o ňu prakticky od prvého dňa. Tým, že kvôli zdravotným problémom nemôže mať deti, vníma ju takmer ako svoje dieťa. 

To, čo mužovi vadí, je, že je žena pri psovi neustále nahá. Keď sa spolu hrajú, je nahá. Keď sa maznajú na gauči, je nahá. Pri vchodových dverách má položené vzdušné šaty na čas, kedy s ňou ide na prechádzku, ale inak je neustále nahá. A mužovi to pripadá viac než divné.

Zdroj: pixabay.com

Konečne jej to povedal

Najprv sa jej to snažil len taktne naznačiť, no nakoniec si s ňou sadol a povedal jej, že hoci je pes dostatočne vytrénovaný na to, aby jej neovoniaval zadok, stále by pred ním nemala byť nahá. Pripadá mu to totiž ako niečo z filmov pre dospelých.

Jeho priateľka sa na neho nahnevala a vyhodila ho z domu. Snažil sa obhájiť, no nepočúvala ho, a tak si vzal veci a vrátil sa do svojho bytu. Odvtedy majú tichú domácnosť a ona sa s ním nerozpráva. Teraz sa obrátil na internet, aby mu pomohol vyriešiť jeho situáciu. Zároveň dodáva, že nie je tak bláznivý, aby žiarlil na psa, len mu to jednoducho pripadá čudné.

Zdroj: pixabay.com

Vníma to inak

Mužov pohľad na nahotu sa líši. Vníma to ako niečo sexuálne, keďže je nahý len vtedy, keď sa sprchuje, alebo má sex. Rešpektuje však, že to jeho priateľka vníma inak, no v niektorých situáciách je to podľa neho jednoducho divné. Tak napríklad: „Vstanem, aby som šiel na wecko, a keď sa vrátim, na mojom mieste na gauči sedí pes a má položenú hlavu na jej nahom stehne.“ 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre