in

Žena sa rozviedla s manželom po tom, čo dal ich mačku do útulku. Verila, že mačka je reinkarnáciou jej otca

Majiteľka mačky sa rozhodla rozviesť so svojím manželom po tom, čo dal jej kocúra do útulku. Urobil to bez jej vedomia, a keď to zistila, rozhodla sa okamžite konať. Píše o tom Tyla.

V príspevku na sociálnej sieti žena vysvetlila, že sa rozhodla adoptovať Benjiho po tom, čo jej zomrel otec a ona sa ním chcela rozveseliť.

„Niekomu to môže znieť šialene, ale naozaj verím, že Benji je reinkarnáciou môjho otca. Aj keď som blázon, táto myšlienka mi prináša útechu a nevidím na tom nič zlé,“ priznala v príspevku.

Zdroj: pixabay.com

Manželovi sa jej vzťah s mačkou nepáčil

Napriek tomu, že mala z kocúra úprimnú radosť, jej manželovi sa ich puto nepáčilo. Dokonca ho označil za nezdravý a divný. A tak, keď sa jeho žena vybrala na výlet s kamarátkami, rozhodol sa konať. Bez manželkinho súhlasu vrátil Benjiho do útulku.

Keď sa žena vrátila domov a zistila, že tam Benji nie je, najprv si myslela, že ušiel. Po tom, čo sa ho zúfalo snažila nájsť, jej manžel povedal, že mu našiel nový domov u jeho kamaráta. Žena ho hneď skontaktovala a on jej povedal, že sa o kocúra dobre starajú. Až keď následne zavolala jeho manželke, ktorá nemala o Benjim ani potuchy, zistila, že sa veci majú inak. 

Zdroj: pixabay.com

Hneď ho vypátrala

Žena hneď skontaktovala miestny útulok, a keďže mala ku kocúrovi doklady a mal aj čip, nemala problém získať ho naspäť. Nevzala ho však hneď domov, ale dočasne ho nechala u svojej sestry. Tá sa tiež v minulosti rozviedla, a tak ju požiadala, aby jej s celým procesom pomohla.

Priznala, že jej manželov čin zlomil srdce, no je vďačná, že je jej kocúr v bezpečí domova.

Rodina ju v jej rozhodnutí podporila a jej brat jej vyzdvihol všetky veci, ktoré nechala v dome s manželom.

„Odkedy som odišla do útulku, nebola som doma ani nevidela manžela,“ priznala žena, ktorá svoje rozhodnutie neľutuje.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 partnerov, ktorí sa zachovali tak nezmyselne, že to ich polovičky takmer nerozdýchali

Mužovi sa nepáči, keď jeho priateľka chodí nahá pred ich psom. Netuší, čo má robiť