in

Na druhú sériu The Last of Us si ešte počkáme. Pozrite sa, čo všetko už o nej vieme a na čo sa môžete tešiť

Po konci hollywoodskych štrajkov sa vraj konečne začalo pracovať na druhej sérii The Last of Us. HBO pritom obnovilo tento seriál na druhú sezónu už v januári 2023, čo nebolo prekvapením, vzhľadom na to, ako rýchlo relácia prekonala rekordy sledovanosti HBO. Napriek tomuto úspechu však HBO ešte nepotvrdilo dátum vydania ďalšej série. Píše o tom Games Radar.

Zdroj: HBO

Pedro Pascal a Bella Ramsey sa vrátia ako Joel a Ellie, to je isté. Začiatkom tohto roka sme sa tiež dozvedeli, že HBO už obsadilo aj rolu Abby Anderson, antagonistky, z ktorej sa stane protagonistka, no meno herečky, ktorá si ju zahrá, ešte nie je známe. Povráva sa však, že ňou bude Kaitlyn Dever. Tá sa navyše predtým uchádzala aj o rolu Ellie, ktorú samozrejme nakoniec nedostala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kaitlyn Dever (@kaitlyndever)

Bella Ramsey v The Jonathan Ross Show prezradila, že novej sérii by sme sa mohli dočkať koncom roka 2024, alebo začiatkom roku 2025.

„Načrtli sme celú druhú sériu a sme pripravení začať hneď, ako sa skončí štrajk,“ povedal kreatívny riaditeľ Druckmann v rozhovore pre EW, čo sedí aj s tvrdením šéfa HBO Caseym Bloysom, ktorý pre Variety povedal, že produkcia sa pravdepodobne začne začiatkom roka 2024. Ak je to tak, The Last of Us sa vráti najskôr v roku 2025.

A keďže štrajk už konečne skončil, vyzerá to tak, že sa ich slová naplnia.

Zdroj: HBO

Druhá séria by navyše mala obsahovať množstvo nových postáv. Bella Ramsey už prezradila, že sú nadšení z „príbehu Ellie a Diny“ – začínajúceho vzťahu medzi dvoma obyvateľmi Jacksona. Otázkou však je, či môžeme očakávať aj časový skok, a našťastie ju máme aj zodpovedanú.

Vo videohre The Last of Us: Part 2 je totiž päťročný časový skok. Posúvame sa v nej z vrcholného záveru The Last of Us: Part 1 a sledujeme príbeh staršieho Joela a Ellie, ktorí sa usadili v Jacksone vo Wyomingu.

Na globálnej tlačovej konferencii, na ktorej sa zúčastnil Total Film, spolutvorca Mazin uviedol: „Sme veľmi opatrní, ako hovoríme o druhej časti, ale The Last of Us Part 2 sa odohráva niekoľko rokov po príbehu pôvodnej hry. Budeme sa snažiť presne adaptovať druhú časť.“ 

A hoci by ste tak mohli mať obavy, či si staršiu Ellie zahrá iná herečka, Belly sa tak rýchlo nezbavíte. Herečka je totiž v súčasnosti rovnako stará ako jej postava v druhej časti a štáb už teraz vie, čo urobia s jej mejkapom, vlasmi a kostýmom, aby bola zmena v jej veku viditeľná.

Zdroj

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Lyl
2 mesiace dozadu

Bella Ramsey používa oslovenie They/them aka oni keďže sú nebinarny

Títo ľudia nemohli uveriť, akú mali smolu

15 reštaurácií, ktoré servírovanie jedla preniesli na novú absurdnú úroveň