in

Najdlhší chlp na ruke namerali kalifornskej žene + VIDEO

Žena z Kalifornie získala titul v Guinessovej knihe rekordov, keď jednému chlpu rastúcemu na ruke namerali dĺžku necelých 19 centimetrov. Macie Davis-Southerland pre Guinessovu knihu rekordov povedala, že svoje nezvyčajne dlhé chlpy na rukách objavila až v roku 2012, keď bola juniorkou na strednej škole.

Zdroj: Guilherme Rossi /Pexels

„Bola som v Disneylande s rodinou mojej najlepšej kamarátky Kaylee, keď jej brat ukázal na chlp na mojej ruke,“ povedala Davis-Southerland. „Hovoril mi, že mám extrémne dlhé chlpy a jeho pôvodná myšlienka bola vytrhnúť ich!“ Davis-Southerland mu to odmietla dovoliť a rozhodla sa, že sa pokúsi nechať si narásť chlpy na potenciálny svetový rekord.

Zdroj: Daria Obymaha/Pexels

Povedala, že chlpy sa často blížia k 15 centimetrom, ale takisto sa často lámu alebo nechtiac vytrhnú. Povedala, že jej lekár nameral chlpy na 14 centimetrov, čo by stačilo na získanie rekordu, ale rozhodla sa počkať niekoľko mesiacov navyše, aby získala pôsobivejšie číslo.

Chlpy na paži jej boli oficiálne namerané v decembri na viac ako 18 centimetrov, čo jej vynieslo titul za najdlhšie chlpy na paži v kategórii žena. Davis-Southerland uviedla, že sa snaží pokračovať v raste chlpov, kým neprekoná celkový rekord pre najdlhšie chlpy na rukách, ktorý drží Kalifornčan David Reed s takmer 22 centimetrami.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 nešťastníkov, ktorým začiatok roka 2024 naozaj neprial

David Koepp píše pre Universal nový film zo sveta Jurského parku