in

Najprv z neho chcela iba vyžmýkať peniaze – potom sa do neho zamilovala aj napriek 33-ročnému vekovému rozdielu

Carrie Leigh, ktorá má teraz 30 rokov, mala 27, keď sa na Tinderi prvýkrát stretla so 63-ročným Randym. Priznáva, že spočiatku sa chcela s Randym a jeho bankovým kontom len zabaviť, a dokonca dodáva, že ju najprv priťahoval, pretože chodil na veľa dovoleniek.

Love Don’t Judge/youtube

„Mojím prvým zámerom, keď som sa s Randym zoznámila, bolo v podstate ho vyžmýkať,“ povedala Carrie v relácii Love Don’t Judge na YouTube. „Chcela som z neho dostať čo sa dá a mať pokoj.“

Jej plány sa však zmenili, keď sa do seba zamilovali – a o tri roky neskôr sú stále spolu.

Love Don’t Judge/youtube

Carrie, ktorá je mladšia ako obaja Randyho synovia, je teraz hrdou priateľkou v domácnosti a tvorkyňou OnlyFans, zatiaľ čo Randyho kariéra obchodníka pomáha financovať ich životný štýl.

O tom, čo pôvodne plánovala s ich vzťahom, Carrie povedala: „V skutočnosti som si myslela, že to bude skôr obchodná transakcia. Najprv mi len požičiaval peniaze.“

Jedného dňa sa však Carrie rozhodla, že chce zmeniť svoje správanie a pokúsila sa ho ignorovať a zabudnúť naňho.

„Niekoľko mesiacov som mu neposielala správy,“ povedala. „Povedala som si: Zmením svoj život, budem robiť správne veci, nájdem si prácu.“

Love Don’t Judge/youtube

O niekoľko mesiacov neskôr Randy znova kontaktoval Carrie. Stretol ju akurát, keď išla do práce. Ich vzťah sa vtedy zmenil.

Znepokojený, tým že chodí stále pešo do práce na cintoríne sa ponúkol, že jej kúpi auto.

„Nakoniec som jej kúpil BMW,“ povedal Randy.

Najprv spolu mali vzťah na diaľku, ale po roku sa Carrie chcela s Randym stretnúť osobne – po tom, čo prežívala pocity viny.

„Bolo mi ľúto, že som tak trochu zanedbávala jeho a jeho pocity, keď toho pre mňa toľko robil,“ povedala.

Carrie si zrazu uvedomila, že sa do Randyho zamilovala.

„Jedného dňa si ku mne prisadol a povedal: „Urob si zoznam všetkých svojich problémov a budeme ich postupne spolu riešiť a odškrtávať,“ spomína Carrie. „A asi o týždeň neskôr mi povedal: „Ak mi dáš rok, zmením ti život.“

„Mala som iné zmýšľanie, keď sme sa prvýkrát stretli, ale keď sa do niekoho zamilujete, beriete ho takého, aký je.“

Love Don’t Judge/youtube

Randy povedal: „Videl som zmenu v tom, ako sa ku mne správala na začiatku, v porovnaní s poslednými dvoma alebo tromi rokmi.“ Dodal, že Carrie sa naozaj stará a pripomína mu, aby sa o seba staral a bral lieky.

Hoci ich vekový rozdiel môže byť pre nich stále nepríjemný, Carrie, ktorá žije s Randym v Marylande, hovorí, že sa nestará o nenávisť, ktorú dostávajú od cudzích ľudí. A to aj napriek tomu, že keď idú na večeru, servírky sa občas pýtajú, čo si dá jej otec.

 

„Ľudia si zvyčajne myslia, že som zlatokopka alebo že mám akési problémy z minulosti,“ povedala.

Aj keď cudzí ľudia na internete majú k ich vzťahu výhrady, ich rodiny ich podporujú.

„Obaja moji synovia sa zhodli, že Carrie je sexi,“ povedal Randy so smiechom.

Akákoľvek kritika od ľudí, ktorí zvyčajne predpokladajú, že ona je zlatokopka, je pre tento šťastný pár ako voda na mlyn.

Zdroj 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre