in

Najúspešnejšia manga všetkých čias „Naruto“ vo filmovej podobe

Naruto, jedna z najpopulárnejších mang všetkých čias, mieri na veľké plátno. Naruto, ktorého vytvoril Masashi Kishimoto, je príbeh o dospievaní zameraný na mladého a nadšeného nindžu menom Naruto Uzumaki, ktorý chce vyrásť na vodcu svojej ninja dediny, no zároveň má v sebe ducha deväťchvostého démona.

Zdroj: Sugandha-art/Pexels

Príbeh bol serializovaný v japonskom populárnom Weekly Shonen Jump v rokoch 1999 až 2014, pričom sledoval dospievanie postavy, priateľstvá a mnohé supersilné ninja bitky. V tom čase sa stal  najobľúbenejším animovaným seriálom na svete s viac ako 250 miliónmi kópií predaných vo viac ako 60 krajinách sveta.

Zdroj: Cosmiiccreations/Pexels

Spustilo sa tiež niekoľko animovaných seriálov, ktoré roky bežali na Cartoon Network, Disney XD, Adult Swim a ďalších sieťach. Bol prispôsobený do videohernej podoby a naďalej je to merchandisingový moloch. Naruto si v podstate buduje zarytých fanúšikov po celom svete už 25 rokov.

Zdroj: HtcHnm/Pexels

Nadšený predseda Lionsgate Motion Picture Group Adam Fogelson: „Túto klasiku manga milujú milióny fanúšikov po celom svete a Destin priniesol filmom víziu, o ktorej veríme, že nadchne túto obrovskú základňu fanúšikov, ako aj tých, ktorí sú v nej noví. Avi a ja sme mali to potešenie spolupracovať už predtým a viem, že keď spolupracujeme s Destinom a tímom na Narutovi, sme vo výnimočných rukách.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre