in ,

Najznepokojujúcejšia webová stránka na internete – dokáže nájsť každú vašu fotografiu!

Internet, jeden z najväčších vynálezov, oslavuje už 41 rokov. Je to dosť dlhá doba,  počas ktorej sa na ňom zhromaždilo obrovské množstvo informácií, vrátane fotografií.

A tie fotografie, samozrejme, niekde uložené sú, aj keď my ich už dávno nemáme. Predstavte si, že tieto fotky nájdete. Každú jednu vašu fotku, aj tie na ktoré by ste najradšej zabudli.

person using macbook pro on bed
Autor tejto fotografie je Marta Filipczyk

Za tento ošiaľ je zodpovedná webová stránka PimEyes, ktorá je považovaná za najznepokojujúcejšiu webovú stránku na internete. Zadáte si tam svoju fotografiu a stránka prehľadá celý internet, aby našla všetky ostatné vaše fotografie, ktoré sú na internete.

Základná služba je bezplatná, stačí nahrať svoju snímku a potom vyhľadávať. Za pár minút sa vám zobrazia vaše fotografie z akéhokoľvek miesta na internete, ako napríklad Facebook, LinkedIn, Instagram, dokonca tam môžete nájsť aj fotku z webovej stránky vašej práce.

Samozrejme ale nič nie je dokonalé, takže sa môže stať,  že nájdete aj vášho dvojníka.

Ak chcete dôkladnejšie vyhľadávanie, môžete si stránku zaplatiť. Poskytne vám podrobnejšie informácie a dostanete sa aj k odkazom na každé jedno miesto, kde sa fotky objavili, čo je celkom užitočné, ak ich chcete odstrániť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre