in

Názory ľudí na tento horor sa rozchádzajú. Niektorí tvrdia, že je podceňovaný, iní, že príbeh nakoniec sklame (+ trailer)

Ako rýchlo sa zo snov môžu stať nočné mory. Tento kanadský horor vás zavedie do snov a ukáže vám, že stále existujú filmy s prekvapivými zvratmi na záver, ktoré nik nedokáže predvídať. 

Zdroj: Raven Banner Entertainment

Film Come True vyšiel v roku 2020 a je sci-fi hororom. Jeho režisérom je Anthony Scott Burns (Vo vysokej tráve), ktorý ho napísal spolu s Danielom Weissenbergerom (Butchers).

Oficiálny popis znie: „Tínedžerka na úteku sa zúčastní na štúdii spánku, ktorá sa stane nočnou moreplavbou do hlbín jej mysle a desivým skúmaním sily snov.“

Hrajú Julia Sarah Stone, Landon Liboiron, Skylar Radzion, Tiffany Helm, Tedra Rogers, Chantal Perron, Michelle Rios, Marla Renae, Carlee Ryski a Caroline Buzanko.

Zdroj: Raven Banner Entertainment

Rozšírený popis znie: „Osemnásťročná Sarah (Julia Sarah Stone) je obyčajné dievča, ktoré rieši svoje problémy. Z neznámych dôvodov sa za každú cenu vyhýba kontaktu so svojou matkou. Uteká z domu, túla sa a prespáva na detskom ihrisku. To všetko by sa ešte dalo prekusnúť, keby nebolo opakujúcich sa nočných môr. Len čo Sarah zaspí, prenasleduje ju desivá predstava nekonečne vlhkej chodby plnej dverí, cudzích, škaredých tiel a blikajúcich svetiel. Najhoršie na tom všetkom je však tajomná postava utkaná z tieňov, desivá silueta so žiariacimi očami, ktorá sa jej zakaždým postaví do cesty. Jedného dňa sa unavená Sarah rozhodne prihlásiť do experimentálnej spánkovej štúdie. Namiesto odpočinku ju však čaká ešte viac otázok. Zámery vedcov sa ukážu ako nejasné, začnú sa objavovať ďalšie nočné mory a stav tínedžerky sa stále zhoršuje.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre