in

Pozrite si trailer na sci-fi horor „Afraid“, v ktorom hlavný hrdina bojuje s umelou inteligenciou

Najnovší sci-fi horor „Afraid“ nám ponúka pohľad na umelú inteligenciu, ktorá sa stane zlým pomocníkom. Štúdio Sony Pictures ponúka pohľad na nový sci-fi horor „Afraid“. Štúdio zdieľalo upútavku na film s Johnom Choom (filmy o reštarte Star Treku) a Katherine Waterston (filmy Fantastické zvery) v stredu.

Afraid je sci-fi horor, ktorý napísal a režíroval Chris Weitz (About a Boy, The Twilight Saga: New Moon) a produkoval Blumhouse (Insidious, The Purge, M3gan). Cho a Waterston hrajú pár, ktorého rodina je vybraná „na testovanie nového revolučného domáceho zariadenia: digitálneho rodinného asistenta s názvom AIA“.

Zdroj: ThisIsEngineering/Pexels

„Posúvame inteligentnú domácnosť na ďalšiu úroveň. Akonáhle je jednotka a všetky jej senzory a kamery nainštalované v ich dome, AIA sa zdá byť schopná urobiť všetko. Naučí sa správanie rodiny a začne predvídať ich potreby. A môžete sa uistiť, že nič a nikto sa jej rodine nepostaví do cesty,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Afraid Movie (@afraidmovie)

Hrajú aj Riki Lindhome, Havana Rose Liu a David Dastmalchian. Film Afraid bude v kinách uvedený 30. augusta. Medzi ďalšie pripravované filmy od Blumhouse patrí Speak No Evil s Jamesom McAvoyom v hlavnej úlohe a pokračovanie M3gan.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre