in

Nečakaný páchateľ na svahu. Lyžiara naháňala 600-kilogramová beštia

Zimné obdobie je pre mnohých ľudí neodmysliteľne spojené s príjemnou lyžovačkou. Hoci táto zima veľa snehu nepriniesla, niektoré lyžiarske strediská majú snehu dostatok a tak si milovníci zimných športov môžu domov odniesť príjemné zážitky.

Zdroj: Youtube/New York Post

Príjemné zážitky si domov asi neodniesli lyžiari a snowboardisti v rezorte Wyoming na západe Spojených štátov amerických. Z ničoho nič sa v jednej chvíli objavil na svahu statný los. Ten vyzeral trochu zmätene a stratene a pôsobilo to, akoby len zle odbočil a na lyžovačku sa vôbec nechystal.

Nečakané stretnutie zaznamenal na kameru Kenny Rynearson. Ten zachytil losa, ktorý ho v jednej chvíli akoby začal naháňať. Zviera však pôsobilo aj trocha vystrašene, čo sa dá povedať aj o lyžujúcich sa ľuďoch, ktorí utekajúceho losa absolútne nemohli vidieť.

Z tohto incidentu našťastie neboli hlásené žiadne zranenia, aj keď ďaleko k tomu nebolo. Stret so statným paroháčom by rozhodne nebol príjemný, keďže samec môže vážiť ak 680 kilogramov. Los nakoniec šťastne zišiel zo svahu a utiekol.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Text známej pesničky

Ženu z 5-ročnej kómy prebudil vtip jej matky