in

Nechala si na čelo vytetovať priateľovo meno. Influencerka odkázala neprajníkom, že nič neľutuje

Influencerka sa rozhodla dať si na čelo vytetovať meno jej priateľa a svoje rozhodnutie definitívne neľutuje. Práve naopak a je pripravená obrániť svoje rozhodnutie pred všetkými neprajníkmi. Píše o tom LADBible.

Ana Stanskovsky zverejnila video, na ktorom si najprv nechá predkresliť Kevinovo meno na celé čelo a následne si nadšená sadá do taterskeho kresla. Hoci to bola očividne bolestivá záležitosť, po tom, ako sa pozrela do zrkadla, neubránila sa aj cez slzy širokému spokojnému úsmevu.

A hoci ona bola z nového tetovania nadšená, to isté sa nedá povedať o komentujúcich pod týmto videom. „Bude to zbožňovať!“ píše jeden používateľ a hneď na to dodáva: „Ale tvoj ďalší frajer to bude nenávidieť.“ 

Ďalší sa hneď pridal a na rovinu jej oznámil, že je to tá najhlúpejšia vec, akú kedy videl. Posledným komentárov, ktorý vyzdvihneme, je ten od iného tatera, ktorý napísal: „Ako tater… NIKDY by som niečo také neurobil ľudskej bytosti.“

Veľa ľudí navyše hovorilo, že to oľutuje aj v prípade, ak s Kevinom ostanú spolu do konca života. Ona má však iný názor.

Ana všetkým odkázala, že robí to, čo ona sama chce. „Všetci mi hovorili, že to budem ľutovať, no zakaždým, keď sa pozriem do zrkadla, som taká…som zamilovaná,“ povedala vo videu, kde objasnila svoje rozhodnutie.

„Milujem tetovanie a milujem svojho priateľa a myslím, že ak niekoho naozaj miluješ, musíš to ukázať…vieš, musíš to jednoducho dokázať,“ pokračuje Ana.

„Takže si myslím, že ak si tvoja priateľka nechce vytetovať tvoje meno na tvár, musíš si nájsť novú priateľku, pretože si nemyslím, že ťa miluje. Takto sa prejavuje láska,“ povedala.

Zaoberala sa tiež myšlienkou, čo sa stane, ak sa jedného dňa s Kevinom rozídu, ale povedala len, že takto ‚vyjadruje svoje city‘. „Milujem to,“ povedala. „Milujem to. Určite to nebudem ľutovať…ako niečo také môžem ľutovať, je to krásne.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre