in

Toto ste ešte nevideli! V obci Čechy prerušil futbalový zápas pštros. Kričali, nech mu dajú dres

Počas zápasu siedmej ligy ObFZ Nové Zámky, v ktorom sa stretli FK Čechy a FK Rastislavce sa stalo niečo nečakané. Futbalový zápas totiž prerušil pštros, ktorý sa rozhodol pridať k zápasu. Informoval o tom Sportnet.

Trvalo niekoľko minút, kým sa pštrosa podarilo dostať z ihriska, no za ten čas vzniklo hneď niekoľko vtipných momentov. Hráči na seba pokrikovali, aby nasadili pštrosovi dres a jeden z nich si očividne pomýlil pštrosa s moriakom, keďže na neho pokrikoval: „Hudri, hudri!“ 

A ako z videa vyplýva, jeden z hráčov očividne robí na farme, a tak sa spoliehali na to, že bizarnú situáciu vyrieši. Pštrosovi sa však na ihrisku viac než páčilo a pobehoval po ňom viac než hráči. Chvíľu to dokonca vyzeralo, že zápas bude pokračovať aj s hráčom navyše, no nakoniec zvieraciu posilu spacifikovali. 

Situáciu nakoniec pre Sportnet objasnil samotný starosta obce Jozef Baranovič.

„Z Austrálie to k nám nemá ďaleko,“ smial sa najprv starosta obce Čechy, no potom prezradil skutočný dôvod zapojenia sa pštrosa do zápasu: „Ale nie… Oproti ihrisku máme malú farmu, kde má chovateľ aj pštrosa. Je to spoločenský tvor, ktorý zrejme zatúžil po ľudskej spoločnosti. Videl väčšiu koncentráciu ľudí, a tak prišiel.“

Zdá sa, že pštrosovo správanie bolo spojené s jeho vášňou k futbalu, keďže bol síce vyvedení z ihriska, ale zdržal sa medzi divákmi až do samotného konca zápasu. 

„Zrejme sa mu futbal páčil. Pretože nechcel z ihriska odísť. Mali sme o diváka – neplatiča viac. Po stretnutí sme upovedomili majiteľa, ktorý si po neho prišiel,“ dodal starosta na záver.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1360: Odcestovali bezo mňa.

Priťahujú ma muži, ktorí majú radi adrenalín