in

Nekonečne roztomilý pár: Makak si adoptoval mačiatko, staral sa o neho ako o bábätko

Zvieracia ríša vie svojou unikátnosťou neraz prekvapiť. Populárnym trendom v ostatnom desaťročí sa stali videá, ktoré zobrazujú živočíchov v ich najroztomilejšej podobe. Zvyčajne ide o mačičky a psov, no neraz sa tam vyskytnú aj iné zvieratká.

Zdroj:
Wholesome on Shuffle/YouTube

Roztomilé videá príslušníkov zvieracej ríše skutočne vedia chytiť za srdce a pohladiť človeku dušu. Spravidla dosahujú tieto videozáznamy milióny zhliadnutí. Výnimkou nie je ani video zobrazujúce unikátne správanie makaka a malej mačičky. Na YouTube ho už videlo viac ako 5 miliónov ľudí. Keď si ho pustíte, uvidíte prečo.

Keď opica zbadala vo svojom teritóriu malého návštevníka, nemohla odolať jeho šarmu a okamžite si ho zamilovala. Mačiatko sa makaka nezľaklo a keď z neho cítilo láskavosť, obratom mu ju opätovalo. V makakovi sa evidentne prebudili silné pudy matky a svoje novo adoptované mláďa zahrnulo láskou prostredníctvom hladkania a nežných dotykov.

Mačiatko sa v lone svojej novej opatrovateľky cítilo natoľko bezpečne, že v ňom zaspalo. A hoci aj ostatní spolubývajúci opice prejavili záujem o návštevu, starostlivý makak sa odmietol podeliť o svoj nový zdroj potechy. Roztomilejšie video dnes neuvidíte.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 vtipných až bizarných fotografií jedla, ktoré vás pobavia #2

12 krát, kedy ľudia narazili na veci, ktoré ich vždy dokážu vytočiť #2