in

Netflix natáča nový horor „Fear Street“ + OFICIÁLNY TRAILER

Autor R.L. Stine v sobotu prezradil, že na Netflixe sa pripravuje nový film Fear Street. Film má byť adaptovaný zo Stinovho románu The Prom Queen z roku 1992, ktorý pochádza z jeho knižnej série Fear Street.

„Filmové novinky: Konečne môžem oznámiť, že sa chystá produkcia nového filmu Fear Street pre Netflix,“ napísal na X, predtým Twitter. „Je to založené na mojej knihe Fear Street The Prom Queen. Sú to skvelé správy!“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FEAR STREET (@fearstreetnetflix)

Projekt bude štvrtým filmom Fear Street adaptovaným zo Stineovej populárnej knižnej série. Trilógia pozostávajúca z Fear Street Part One: 1994, Fear Street Part Two: 1978 a Fear Street Part Three: 1666 bola predtým vydaná na Netflixe počas troch po sebe nasledujúcich týždňov v roku 2021.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FEAR STREET (@fearstreetnetflix)

Režíroval ich Leigh Janiak a, ak to mám zhrnúť, tak to bolo o skupine tínedžerov, ktorí objavia desivé udalosti prenasledujúce ich mesto po celé generácie. Zistia, že všetci môžu byť nejako prepojení.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Hoci o novom filme bolo zverejnených len málo podrobností, oficiálny popis knihy uverejnený na Stineovej webovej stránke znie: „Jarná noc…jemný mesačný svit…päť krásnych kandidátok na Kráľovnú plesu…tanečné páry na promócii Shadyside High – toto by mali byť ingrediencie na skutočnú romantiku. Ale zamiešajte jednu brutálnu vraždu – potom ďalšiu a ďalšiu – a recept sa rýchlo zmení na horor. Lizzie McVay si uvedomí, že niekto jedného po druhom vraždí piatich kandidátov na Prom Queen – a že ona môže byť ďalšia na zozname! Podarí sa jej zastaviť vraha skôr, než sa tanec skončí – definitívne?” 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Video modrých plameňov šľahajúcich zo sopky sa stalo virálnym

Manželský pár, kupujúci dom, omylom poslal 750-tisíc dolárov na nesprávny účet – mladík dostal okamžite nákupnú horúčku