in

O čom budú noví Ghostbusters: Frozen Empire?

Krotitelia duchov sú späť – v skutočnosti je ich niekoľko generácií – v Ghostbusters: Frozen Empire, pokračovaní, ktoré vás zmrazí až do špiku kostí. Pokračovanie Krotiteľov duchov z roku 2021: Posmrtný život neprináša späť len Mckennu Grace, Finna Wolfharda, Paula Rudda a Carrie Coon ako novú generáciu Spenglerov (alebo pána Groobersona v Ruddovom prípade).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Empire Magazine (@empiremagazine)

Tentoraz sú aj pôvodní „busters“ späť v akcii, pričom Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson a Annie Potts sa vracajú do newyorskej požiarnej stanice. Všetkých z nich – nové aj známe strašidlá – uvidíte aj na dvoch zberateľských svetovo exkluzívnych obálkach nového vydania. Pri príležitosti návratu najväčších strašidelných vlkodlakov kinematografie sa obe skupiny Krotiteľov duchov zhromaždili na epickom natáčaní.

Zdroj: Arthzull/Deviantart

Na druhej obálke máme legendárnych OG: Peter Venkman z Billa Murrayho, Janine Melnitz z Annie Potts (už nie je odsunutá na recepciu), Ray Stantz z Dana Aykroyda a Winston Zeddemore z Ernieho Hudsona, všetci v obleku a v topánkach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MoviesThatMaher (@moviesthatmaherwtheviking)

Ghostbusters: Frozen Empire prichádza do britských kín od 22. marca.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Úžasná fotografia talianskeho fotografa upútala pozornosť NASA

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #82 – Keby skúposť kvitla, veľa ľudí by chodilo ako orgován