in

Nevesta požiadala o rozvod len 48 hodín po svadbe. Mohol za to prank jej manžela. Neuveríte, čo jej vyviedol

Žena varovala svojho manžela Jakea, že sa s ním rozíde, ak sa v ich veľký deň pokúsi o žart po tom, čo ho pristihla, ako sleduje na internete rôzne videá s prankmi na svadbe. Jake svojej nastávajúcej samozrejme sľúbil, že sa nemá, čoho obávať. Spoiler – má. Píše o tom Daily Record.

Žena na Reddite vysvetlila: „Tieto videá okrem iného ukazovali trápne fotky nevesty, ktoré sa premietali na projektore pred celou miestnosťou alebo ako tresli tvár nevesty do torty. Hneď som mu povedala, že nechcem niečo také na našej svadbe.“

Foto: Pexels

Nevesta však rýchlo začala mať zlý pocit, keď ju snúbenec požiadal, či môže on vybaviť fotografa a tortu. 

„Deň predtým som mu pripomenula, že ak by urobil nejaký prank, okamžite by som sa s ním rozišla,“ dodala. „Keď prišiel deň svadby, všetko išlo hladko až do obradu, až kým neprišla chvíľa, keď sa mala krájať torta.“

„Celá miestnosť sledovala, ako som urobil prvý zárez a pred nami stál fotograf s fotoaparátom v ruke. Zrazu som na zátylku ucítila, ako ma ruka na zátylku tlačí tvárou napred do torty. Nielen môj mejkap ale celé svadobné šaty boli zničené a celá miestnosť sa smiala, môj manžel najhlasnejšie. V tom momente fotograf urobil fotografiu a Jake povedal, že toto je teraz naša svadobná fotografia.“

Foto: Pexels

Naštvaná nevesta sa otočila a dala Jakeovi facku, a potom v slzách vybehla z izby.

Situácia nakoniec zachránil ženíchov brat Frank. Zatiaľ čo nevesta plakala na záchode, začula krik zo sály. Kým však nevesta vyšla z toaliet, krik utíchol a Frank ju čakal pred dverami, aby sa jej mohol spýtať, či je v poriadku.

„Povedal mi, že Jake mi chce niečo povedať. Jake sa triasol a ospravedlňoval sa bez toho, aby sa mi pozrel do očí. Frank mu povedal, aby sa mi pozrel do očí a znova sa ospravedlnil. Dokonca aj ja som sa v tej chvíli Franka trochu bála, pretože som ho vždy považovala za milého a jemného muža. Nikdy predtým som ho nevidela nahnevaného,“ spomína nevesta.

Po ospravedlní vzal Frank novomanželom do sály, ktorá bola náhle úplne tichá. Celá svadba v ten moment skončila a Frank odviezol nevestu domov. Počas cesty Frank prezradil žene, že celé ich detstvo Jake robil všetko, aby prekazil každú jednu oslavu.

Foto: Pexels

„Keď mal Frank narodeniny, môj manžel po ňom hádzal tortu a rozbíjal mu darčeky,“ povedala. Ich rodičia to navyše vždy ospravedlnili tým, že sa takto bratia jednoducho správajú. Frank tak bol zvyknutý na to, že každé jeho narodeniny boli zničené, no keď videl, ako sa jeho brat zachoval k jeho manželke, rozhodol sa, že neostane ticho.

„Pýtala som sa Franka, či si myslí, že by bolo prehnané, keby som sa odlúčila od manžela, a on povedal, že nie, pretože podľa neho si zaslúžim niečo lepšie a je mu jedno, ako sa bude cítiť jeho brat, pretože si to privodil sám. Potom mi povedal, že ak budem potrebovať pomoc pri vyzdvihnutí vecí, pomôže mi a dal mi svoje číslo,“ pokračuje žena v príbehu.

Tieto slová boli očividne to, čo potrebovala počuť, keďže sa rozhodla požiadať o rozvod. Jake s tým však nesúhlasil a tvrdil, že šlo len o nevinný žart. Celá rodina sa postavila na jeho stranu, dokonca aj tá nevestina, ktorá tvrdí, že sa predsa nerozvedie kvôli maličkosti, no Frank ostal žene naďalej oporou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre