in

Nezastavila ho ani 50-stupňová horúčava. Lietadlo malo meškanie kvôli „zvrátenému“ zvieraťu

Meškanie odletu lietadiel je dennodennou realitou azda každého letiska. Niekedy je to kvôli zanedbateľnému dôvodu, inokedy je to poriadna kuriozita. Druhé označenie si rozhodne zaslúži prípad, ktorý sa stal na novozélandskom letisku.

Zdroj: Top Fives/YouTube

Letisko vo Wellingtone uviedlo na svojej sociálnej sieti, že na pristávaciu dráhu sa zatúlal „nezvyčajný malý návštevník“. Tým návštevníkom bol roztomilý tučniak.

„Pilot a pasažieri trpezlivo čakali, kým zamestnanci letiska Wellington vybehli, aby návštevníkovi pomohli,“ uvádza sa v príspevku. „Naše senzory pristávacej dráhy v tom čase ukazovali 50 stupňov Celzia, takže niet divu, že neboli obzvlášť nadšení!“ píše sa ďalej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wellington Airport (@wellingtonairport)

Jack Howarth, dôstojník pre voľne žijúce zvieratá na letisku, vzal tučniaka do wellingtonskej zoologickej záhrady, aby ho tam príslušné osoby vyšetrili. Veterinári zo zoo povedali, že tučniak bol 6-týždňové mláďa.

„Hoci bolo mláďa chudé, hladné a má trochu podváhu, bolo inak v dobrom zdravotnom stave,“ povedal pre Stuff.co.nz hovorca zoo. Mimochodom, o tučniakoch sa hovorí, že sú to poriadne zvrátené živočíchy, keďže pri telesných radovánkach uskutočňujú občas poriadne divoké praktiky.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre