in

Nič tak škaredé ste ešte nevideli. Nevesta si objednala svadobnú kyticu a ostali jej oči pre plač

Kvety sú kľúčovou súčasťou svadobného vzhľadu už od čias starých Rimanov, ktorí nosili kvetinové vence, aby odvrátili smolu počas svadby. Nanešťastie pre používateľku @graymor007 sa zdalo, že kytica, ktorú si objednala, skôr priťahuje nešťastie, než aby ho odháňala.

@graymor007 DIY bouquet I guess? (Flowers shown in next vid) Never everrrrrr purchase from @hiddenbotanicsLTD 😂 wedding in T- 11 days lollllll 😰🤢. #weddingflowerfail #fyp #rip #diywedding ♬ original sound – YBLer morgan

Nevesta z Utahu bola z kytice, ktorú si objednala online, maximálne sklamaná a opísala ju tak, že vyzerá, akoby ju vyrobil žiak štvrtej triedy. 

„Objednala som si kyticu online. Práve prišla a je to tá najškaredšia vec, akú som kedy videla,“ vyhlásila žena. „Snažila som sa získať späť peniaze, ale nikto mi neodpovedal. Bola som veľmi neoblomná, že chcem dobré kvety, takže som dostala také, ktoré boli napoly umelé a napoly sušené. Trvalo šesť týždňov, kým ich sem dostali, a keď prišli, vyzerali, akoby ich robil žiak štvrtej triedy.“

Rozrušená nevesta ďalej prezradila, že si kvety kúpila prostredníctvom spoločnosti Hidden Botanics, a varovala ostatné budúce nevesty, že ich táto spoločnosť „podvedie“ a nemajú si od nej nič kupovať.

Zdroj: TikTok/@graymor007

V ďalšom príspevku @graymor007 ukázala predmetnú kyticu: niekoľko bielych ruží s trochou zelene, ktorú opísala ako „najhoršie utratené peniaze v jej živote“.

„Snažila som sa získať späť peniaze, ale nikto mi neodpovedal,“ napísala žena a dodala, že spoločnosti dvakrát volala a písala e-mail.

Ľudia s jej názorom na kyticu súhlasili a poradili jej, nech sa radšej obráti na nejaké miestne kvetinárstvo a neskúša šťastie online.

„Prečo je taká malá? Bola by som taká zničená,“ komentovala používateľka TikToku.

„Dievča, kúp si drevené kvety. Vyzerajú naozajstne a vydržia večne. Nie sú šialene drahé,“ poradila iná osoba.

„Ako nevesta, ktorá si toľko výzdoby a všetkého robila sama, som sa rozhodla, že sa na svoju kyticu vykašlem… keby som dostala toto, zrútila by som sa,“ tvrdila tretia.

@graymor007 Gonna add florist to my resume after this. #greenscreen #worstmoneyeverspent #fakeflowers #diybouquet #ruinedflowers #lastminute ♬ OG THE PASTELS – Kneely_Knight

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre