in

Nič také nechutné ste ešte nevideli. Tento horor sa odohráva na Slovensku a je horší ako Ľudská stonožka (+ trailer)

Ak ste zvládli Srbský film aj Ľudskú stonožku, tento film vás buď konečne dostane a spôsobí vám nočné mory, alebo pre vás bude brnkačkou. Film bol pritom zakázaný na Ukrajine a Novom Zélande kvôli násiliu.

Zdroj: IMDb

Film Hostel z roku 2005 je americkým hororovým filmom, ktorý sa odohráva na Slovensku, hoci väčšina scén bola natočená v Českej republike.

Oficiálny popis znie: „Traja turisti sa vydávajú do slovenského mesta, ktoré sľubuje splnenie ich hedonistických očakávaní, bez toho, aby tušili, aké peklo ich čaká.“

Exekutívnym producentom filmu je Quentin Tarantino, ktorý obdivoval prácu režiséra Eliho Rotha, konkrétne jeho film Cabin Fever, a sám sa ponúkol, že sa chce podieľať na jeho ďalšom filme.

Eli Roth sa od vydania tohto filmu navyše stal ešte známejším vďaka filmom Nehanební bastardi, Deň vďakyvzdania či Borderlands.

Zdroj: IMDb

Rozšírený popis znie: „Hostel rozpráva príbeh dvoch amerických kamarátov z vysokej školy, Josha a Paxa, ktorí sa v túžbe po netradičných zážitkoch vydávajú na cestu naprieč Európou – s tým, že ak im namiesto spomienok zostane len jedno obrovské okno, nebude im to zvlášť ľúto. Počas cesty sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý oboch dobrodruhov presvedčí, aby sa vybrali na miesto, ktoré je považované za skutočný raj pre všetkých amerických turistov – istý hostel v odľahlom slovenskom mestečku plnom zúfalých, ale krásnych východoeurópskych dievčat. Keď hneď po príchode nemajú problém zoznámiť sa s dvojicou miestnych krások, zistia, že Oli neklamal. Zdanlivo pohodový priebeh udalostí však čoskoro vystrieda kruté prebudenie. Obaja cestovatelia si uvedomia, že sa rýchlo ponárajú do čoraz desivejšej situácie, ktorá je nebezpečná a temná ako tie najzvrátenejšie zákutia ľudskej duše.“

Hoci je tento film už tak drastický a náročný na pozeranie, existuje alternatívny koniec, ktorý bol vraj príliš brutálny, aby bol skutočným, no diváci ho nájdu na DVD. Tento koniec zahŕňa únos malej dcérky holandského obchodníka.

To však nie je jediným brutálnym záberom, ktorý DVD obsahuje. Dokopy sú na ňom tri vystrihnuté scény, ktoré nemohli byť použité vo filme a sú len pre silné povahy.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre