in

V novom akčnom filme „Trigger Warning“ bude hviezdiť Jessica Alba

V akčnom filme „Trigger Warning“ bude po dlhšej dobe hrať herečka Jessica Alba, ktorá priznala, že musela učiť bojové umenia nanovo, keďže dlhú dobu netočila bojové scény. Netflix ponúka pohľad na nový film Trigger Warning.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nadiv Molcho (@nadivmolcho)

Streamovacia služba zdieľala prvé fotografie filmu s Jessicou Albou už v utorok. Trigger Warning je akčný triler, v ktorom hrá Jessica Alba ako pôsobiaca v komande špeciálnych síl, vracajúca sa domov, aby prevzala rodinný bar.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Con Todo (@contodonetflix)

„Čoskoro sa ocitne v rozpore s násilným gangom, ktorý sa rozmáha v jej rodnom meste,“ uvádza sa v oficiálnom popise. Hrajú aj Mark Webber, Tone Bell, Jake Weary, Gabriel Basso a Anthony Michael Hall.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anthony Michael Hall (@amh4real)

Trigger Warning napísali John Brancato, Josh Olson a Halley Gross a o réžiu sa postaral Mouly Surya. Film predstavuje návrat k akčnému žánru pre Albu, ktorá predtým hrala v Machete a sérii Dark Angel. Ona a tím Trigger Warning zakomponovali do choreografie okrem iného aj boj s indonézskym nožom.

Zdroj: cottonbro studio/Pexels

„Taký dlhý čas som naozaj nerobila bojové scény a intenzívnu akciu,“ povedala herečka pre Netflix’s Tudum. „Naozaj som chcela, aby to bol intímnejší druh bojového zážitku, ak by som potrebovala niekoho zobrať von,“ dodala. Trigger Warning má premiéru 21. júna.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre