in

Ryan Gosling a Emily Blunt sa predstavia v novom filme „The Fall Guy“ + TRAILER

V novej akčnej komédii „The Fall Guy“ sa nám predstavia hviezdne mená ako Ryan Gosling a Emily Blunt. Film je inšpirovaný televíznym seriálom z 80.-tych rokov, ktorý bol mimoriadne populárny a je hlavne o kaskadéroch.

Chémia medzi Ryanom Goslingom a Emily Blunt dáva filmu The Fall Guy šmrnc, a to aj napriek nie úplne najlepšiemu scenáru. Vždy, keď nie sú na plátne, je zrejmé, že film bez nich nie je ničím, no sú v ňom dosť na to, aby to divákov bavilo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Regal (@regalmovies)

Colt Seavers (Gosling) je kaskadér Toma Rydera (Aaron Taylor-Johnson). Keď Tom trvá na druhom kaskadérskom kúsku, Colt utrpí zranenie chrbta a skončí s kaskadérskym biznisom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Fall Guy (@thefallguymovie)

O osemnásť mesiacov neskôr producentka Gail Meyer (Hannah Waddingham) požiada Colta, aby sa vrátil na režijný debut Jody Moreno (Emily Blunt). Colt sa Jody od nehody neozval, takže ich opätovné stretnutie nejde tak hladko.

Zdroj: Djordje Petrovic/Pexels

Televízny seriál z 80. rokov bol o kaskadérovi, ktorý sa stal lovcom odmien. Film je odhodlaný predviesť profesiu koordinátorov, kaskadérov a umelcov tak, aby ich diváci spoznali v tom správnom uhle.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre