in

Zo začiatku pôsobí nudne, no potom sa nebudete vedieť odtrhnúť. Tento mysteriózny seriál sa vám oplatí vidieť (+ trailer)

Ak ste v televízii zvykli sledovať seriál Pod kupolou a boli ste sklamaní z jeho konca, máme pre vás niečo, čo vás rozhodne poteší. Tento seriál navyše presne spadá pod žáner, ktorý sa na Slovensku zvykne vysielať počas sviatkov, napríklad ako ďalší skvelý seriál Manifest. 

Zdroj: 2016 Fox Broadcasting Co.

Seriál Mestečko Pines (Wayward Pines) vyšiel v roku 2015 a dokopy má 20 epizód rozdelených do dvoch sérií. Seriál je mysterióznou hororovou drámou a je tiež adaptáciou knižnej trilógie.

Oficiálny popis znie: „Agent tajnej služby sa vydáva do Wayward Pines v Idahu, aby pátral po dvoch federálnych agentoch, ktorí sa v tomto malebnom mestečku stratili. Čoskoro však zistí, že sa z Wayward Pines možno nikdy nedostane živý.“

Seriál je tak studnicou záhad, ktoré sa síce časom odhaľujú, no potom prichádzajú ďalšie. Chvíľu si tak na nové neznáme prostredie budete musieť zvykať a môže sa tak stať, že prvé epizódy budete považovať za nudné. Ako však tvrdia stovky recenzií, oplatí sa počkať a sledovať ho ďalej.

Zdroj: 2016 Fox Broadcasting Co.

Rozšírený popis znie: „Ethan Burke (Mat Dillon) je agent tajnej služby, ktorý vyšetruje zmiznutie dvoch svojich kolegov, tiež federálnych agentov. Počas pátrania náhle utrpí autonehodu, a keď sa preberie, vidí, že sa nachádza v idylickom mestečku Wayward Pines. Na okolnosti, ktoré ho tam priviedli, si však nepamätá. Nielenže sa ho miestni obyvatelia snažia presvedčiť, aby zostal s nimi, ale Ethan nemá možnosť nadviazať kontakt s vonkajším svetom. Celé mestečko je zahalené akýmsi zvláštnym tajomstvom a zdá sa, že z neho niet úniku. Ethan chce prísť veci na koreň, ale namiesto odpovedí nachádza len ďalšie a ďalšie záhady. Čoskoro si začne uvedomovať krutú realitu: vyzerá to tak, že sa z Wayward Pines nikdy nedostane živý.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre