in

Nový horor, v ktorom hrá Nicolas Cage: Ľudia z neho plačú a utekajú s panikou!

Nicolas Cage je obľúbený americký herec, ktorý vie svoju rolu výborne zahrať v najrôznejších filmových žánroch. Od komédie, cez romantický film, až po dobrodružný, či dokonca najnovšie horor.

Reč je o snímke s názvom Longlegs. Je to krimi-thriller a horor z roku 2024 vyrobený v USA. O réžu aj scenár sa postaral Oz Perkins. V hlavnej úlohe sa predstavil už spomenutý Nicolas Cage.

Spolu s ním tu učinkujú aj Maika Monroe, Alicia Witt, Blair Underwood, Lisa Chandler, Erin Boyes alebo Dakota Daulby.

Longlegs zatiaľ videlo len pár prvých divákov, ale viacerí o tejto snímke hovoria ako o majstrovskom diele hororového žánru. Film mapuje psychologické hry medzi sériovým vrahom, ktorého hrá Cage, a agentom FBI, ktorý ho prenasleduje.

Viac z dejovej zápletky prezrádzať nebudeme, ale prvotné správy hlásia, že film je tak dobre natočený, že ľudia dokonca s plačom, či s panikou opúšťajú premietacie sály. V rámci CSFD snímka ešte nemá hodnotenie.

Čo sa týka zahraničného IMDb, ani tam Longlegs zatiaľ nemá percentuálne hodnotenie, ale aktuálne je to 72. najobľúbenejší horor na tejto platforme. Oficiálne vydanie filmu je naplánované na 12. júla 2024. Vyzerá to tak, že sa máme na čo tešiť.

Autor tejto fotografie je Doug Kline

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre