in ,

Nicole Kidman je v najnovšom príspevku na Instagrame podozrivá z „úpravy krku“

Nie je žiadnou novinkou, že hviezdy na svojich fotografiách rady používajú drobné úpravy. V dnešnej dobe už sa takýmito úpravami dá upraviť akákoľvek časť tela. Napadlo by vás ale upraviť si krk?

 

Nicole Kidman opäť vzbudila pozornosť svojím najnovším vzhľadom na červenom koberci. Keď svoje fotky zdieľala online, bola tu jedna vec, ktorú si všetci všimli.

Pri preberaní ceny Amerického filmového inštitútu za celoživotné dielo v LA bola 56-ročná herečka oblečená v úžasných na mieru vyrobených zlatých šatách Balenciaga. Sociálne siete vybuchli chválou na je postavu, pričom mnohí fanúšikovia tento outfit označili za jej zatiaľ najlepší.

Zdroj: nicolekidman / Instagram

Nicole Kidman oslnila v žiarivých zlatých šatách zladených s elegantnými zlatými hodinkami Omega a elegantnými topánkami Gianvito Rossi. K herečke sa pripojili jej dcéry Sunday a Faith Urban, ako aj jej manžel Keith Urban.

V príspevku na Instagrame, ktorý zanechal sledovateľov ohromený, Nicole zdieľala úžasné fotografie, na ktorých je pri bazéne. Ale zatiaľ čo mnohí fanúšikovia chválili jej vzhľad, iní si na nej nemohli nevšimnúť jednu vec.

Zdroj: nicolekidman / Instagram

„Ako to, že je zakaždým mladšia?“ napísal niekto, pričom považoval za neuveriteľnú jej nestarnúcu krásu a mladý vzhľad. Ďalší poukázal na kontrast medzi jej osobnými fotografiami a oficiálnymi fotografiami z udalosti: „Páči sa mi, ako mlado vyzerá na svojich vlastných fotkách, ale v skutočnosti vyzerá staro.“ Používateľ hviezdu „obvinil“ z používania úprav na svojich fotografiách: „Pozrite sa na jej skutočný krk pred úpravou.“

Zdroj: nicolekidman / Instagram

Napriek kritikom, ktorí sa často zameriavajú na hviezdy ako Nicole, bola zasypaná komplimentmi za svoj vzhľad a chválená za svoje preslávené kariérne úspechy v priebehu rokov. Jedna vec zostáva nepopierateľná: Nicole vyzerá úchvatne. Aj napriek plynutiu času a akýmkoľvek negatívnym komentárom.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre