in

Nie je to Aquaman ani Khal Drogo. Toto je vraj najlepšia rola Jasona Momou. Poznáte tento seriál? (+ trailer)

Fanúšikovia rozprávajú o najlepšej role Jasona Momou. Tvrdia, že tento sci-fi seriál je skrytým pokladom a Momoa je v ňom dokonca lepší ako v Game of Thrones. Píše o tom LADBible.

Tento televízny seriál má až tri série a na IMDb dostal skóre 7,6/10. Jason Momoa v ňom hrá nemilosrdného bojovníka nazývaného Baba Voss. 

Zdroj: Apple TV+ 2022

V seriáli tiež účinkujú Sylvia Hoeks ako kráľovná Sibeth Kane, Archie Madekwe ako Babov syn Kofun a Hera Hilmar ako Maghra Kane. Oficiálny názov znie See a seriál pochádza z dielne Apple TV. V slovenčine jeho názov znie Zrak.

See sa vysielalo od roku 2019 do roku 2022 a fanúšikovia ho nazývajú skrytým klenotom medzi seriálmi. Seriál sa odohráva na Zemi o niekoľko storočí neskôr v budúcnosti po tom, čo vírus vyhladil väčšinu ľudstva v 21. storočí.

Prežili menej ako dva milióny ľudí, pričom ich potomkovia už nemajú zrak. Spoločnosť sa tak musela prispôsobiť životu bez zraku a nájsť nové spôsoby budovania, lovu a interakcie. Z tohto dôvodu sa ľudia vrátili k stredovekému spôsobu života s materiálmi ako kov, betón a plast, o ktorých sa predpokladá, že ich vytvorili bohovia ako poznatky o živote predtým, ako sa vírus vymkol spod kontroly.

Tehotná žena menom Maghra hľadá útočisko u kmeňa Baby Vossa a zistí sa, že jej deti majú schopnosť vidieť. Následne ich prenasleduje kráľovná kráľovstva Payan za kacírstvo, že majú zrak.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre