in

Nie je to Tvárou v tvár ani Next. Za najlepší film Nicolasa Cagea sa považuje táto dráma (+ trailer)

O prvenstvo sa pobili dva filmy – ten, ktorý vám predstavíme dnes a Red Rock West. Do top desiatky sa dostali aj Tvárou v tvár, To sa mi snáď len zdá, Moonstruck a ďalšie klasiky s týmto talentovaným hercom.

Zdroj: Neon

Film Prasa (Pig) vyšiel v roku 2021 a je označovaný za mysterióznu drámu. Režíroval ho Michael Sarnoski, ktorý tiež režíroval Tiché miesto: Prvý deň. 

Oficiálny popis znie: „Lovec hľuzoviek, ktorý žije sám v oregonskej divočine, sa musí vrátiť do svojej minulosti v Portlande a hľadať svoje milované kŕmne prasa po tom, čo ho unesú.“

Okrem Nicolasa Cagea tu tiež hrajú Alex Wolff, Adam Arkin, Dalene Young, Gretchen Corbett, Darius Pierce, Brian Sutherland, David Knell, Tom Walton, Dana Millican a October Moore.

Zdroj: Neon

Rozšírený popis znie: „Jeho jediným spojením s vonkajším svetom je portlandský podnikateľ Amir. Mlčanlivý, meditatívny pustovník Rob našiel útechu hlboko v srdci hustých oregonských lesov a tiež jedinečné puto so svojím jediným spoločníkom: milovaným prasaťom, ktoré loví hľuzovky. Unavený zápasením s hlbokým smútkom z dlhotrvajúceho smútku sa Rob spolieha na jednoduchú každodennú rutinu, aby si zachoval zdravý rozum, sebaúctu a dôstojnosť, pričom si vôbec neuvedomuje, že už upútal neželanú pozornosť. Teraz je jeho najlepší priateľ nezvestný a pomsta môže všetko len zhoršiť. Skutočne, nech to znie akokoľvek zvláštne, neutíšiteľný Rob chce späť len svoju sviňu, a ak bude musieť, pôjde ju hľadať až na kraj sveta. Ale po poriadku. Kto má Robovo prasa?“

Zdroj Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre