in

Poznáme dátum vydania 3. série komediálnej drámy „The Bear“

Seriál The Bear sa čoskoro vráti na obrazovky v tretej sezóne. Najnovšia časť komediálnej drámy Christophera Storera, ktorá sa začne vysielať koncom tohto mesiaca, sleduje Carmyho z mrazničky a bude bojovať o michelinskú hviezdu pre svoju novootvorenú reštauráciu.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Séria sa sústreďuje okolo chicagského sendvičového obchodu, ktorý sa zmenil na reštauráciu a stal sa uznávaným pre svoje často vysoko intenzívne písanie, réžiu a herectvo a získal si zástupy fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Bear (@thebearfx)

The Bear si za posledné roky od svojho debutu v roku 2022 vyslúžil status jednej z najuznávanejších show, keď za svoju prvú sezónu vyhral 10 cien Emmy a štyri Zlaté glóbusy. Bol tiež vymenovaný za televízny program roka AFI už dva roky po sebe a má 99 percent skóre Rotten Tomatoes, zatiaľ čo jeho prvá séria sa môže pochváliť perfektnými 100.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Bear (@thebearfx)

Pri ohlásení tretej sezóny šou minulý rok prezident FX Entertainment Nick Grad túto sériu privítal ako kultúrny fenomén. Povedal: „The Bear, ktorý vo svojej prvej sezóne ohromil divákov, len aby v druhej sezóne dosiahol ešte väčšie výšky, sa stal kultúrnym fenoménom. Sme veľmi hrdí na to, že môžeme spolupracovať s Christopherom Storerom a zvyškom kreatívneho tímu, ako aj na skvelé herecké obsadenie. To, čo oni a posádka dokázali, je skutočne pozoruhodné.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre