in

Matthew McConaughey musel na 2 roky opustiť Hollywood: Teraz prezradil dôvod!

Matthew McConaughey je slávny americký herec. Vedeli ste však, že pred istým časom musel na 2 roky opustiť Hollywood? Teraz prezradil, prečo.

Matthew McConaughey sa narodil 4. novembra 1969 v Texase, USA a tento rok oslávi už 55. narodeniny. S herectvom začínal ešte v roku 1992 (seriál) a o rok neskôr nakrútil svoje prvé dva filmy.

Hviezda filmov Vlk z Wall Street, či Interstellar v rozhovore s Glenom Powellom pre Interview Magazine uviedla, že na dva roky si musel dať s herectvom pauzu. Známy herec chcel podľa vlastných slov vyskúšať iné veci, ale popri herectve to nešlo. 

McConaughey vyhlásil: „Bolo to strašidelné. Dlho som hovoril s manželkou o tom, že si potrebujem nájsť nové povolanie.“ Matthew chcel vraj učiť na strednej škole alebo študovať za dirigenta alebo sa stať napríklad sprievodcom v divočine.

Autor tejto fotografie je deepskyobject

Ešte v roku 2019 vyšli 4 filmy, v ktorých hral Matthew McConaughey, odvtedy len nadaboval jednu postavu v snímke Sing 2 z roku 2021. Po pauze s herectvom sa však opäť vracia k filmom. Tento rok by s ním mal výjsť americko-britský krimi-thriller The Rivals of Amziah King, kde hrá hlavnú rolu.

Ak ste ešte nevideli, prečítajte si aj náš starší článok. Nie je to Zabijak Joe ani Klub poslednej nádeje. Za najlepší film Matthewa McConaugheyho kritici označili túto drámu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre