in

Scarlett Johansson napomáha falošnej vesmírnej udalosti v traileri „Fly Me to the Moon“

Scarlett Johansson, Channing Tatum a Woody Harrelson sú istým ťahákom k novému film „Fly Me to the Moon“. Film sa odohráva na pozadí historického pristátia Apolla 11 na Mesiaci. Skutočne raketa pristála na Mesiaci alebo to bol podvrh Američanov?

Zdroj: NASA Goddard Space Flight Center/Flickr

Ikonu Marvelu, Scarlett Johansson, a herca z filmu Magic Mike, Channinga Tatuma, teraz môžete vidieť v 90-sekundovej upútavke na dramatický film z prostredia NASA zo 60. rokov Fly Me to the Moon. Režisérom filmu je Greg Berlanti a jeho premiéra je v kinách naplánovaná na 12. júla.

Spoločnosť Sony Pictures Entertainment opisuje film ako odohrávajúci sa na pozadí historického pristátia Apolla 11 na Mesiaci. „Iskry lietajú na všetky strany, keďže marketingová odborníčka Kelly Jones (Johansson) spôsobuje zmätok pri už tak ťažkej úlohe riaditeľa štartu Colea Davisa (Tatum),“ pokračuje synopsa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fandango (@fandango)

„Keď Biely dom považuje misiu za príliš dôležitú na to, aby zlyhala, Jones dostane pokyn, aby ako zálohu zorganizovala falošné pristátie na Mesiaci a odpočítavanie skutočne začalo.“ Účinkujú aj Jim Rash, Anna Garcia, Donald Elise Watkins, Noah Robbins, Colin Woodell, Christian Zuber, Nick Dillenburg, Ray Romano a Woody Harrelson.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre