in

Nová Fantastická štvorka by mohla mať hviezdne obsadenie. Z hlavného záporáka by sa stala žena!

Ako píše portál Screen Rant, Fantastická štvorka sa konečne zapojí do Marvel vesmíru a ponúkne tak tejto adaptácii možnosti, ktoré ostatné nemali. Nový remake preskočí úvodne predstavenie postáv a rovno skočí do času, kedy už fungujú ako tím.

Povráva sa, že nové obsadenie zahŕňa Pedra Pascala, Vanessu Kirby, Josepha Quinna a Ebona Moss-Bachracha, ale neboli predložené žiadne oficiálne oznámenia. Navyše sú v hre aj ďalšie veľké mená. Napríklad namiesto Vanessy by si Susan Storm mohla zahrať Mila Kunis. 

Tento komiks bol pritom adaptovaný už v troch verziách – v roku 1995, 2005 a neskôr znova v 2015. Tento najnovší remake by sa mal začať natáčať v roku 2024 a premiéra sa odhaduje na 2. mája 2025.

Úlohu Reeda Richardsa, a.k.a. Mr. Fantastic, by mohol získať Pedro Pascal, ktorého fanúšikovia poznajú z kultoviek ako Hry o život či The Last of Us. A hoci sa Pedro zároveň pripravuje na druhú sériu tejto hororovky, nič nie je stratené, ako píše portál Entertainment.

Naposledy sa v tejto role objavil John Krasinski, avšak v alternatívnom vesmíre v Doctorovi Strangovi v Mnohovesmíre šialenstva. 

Ako však píše Gaming Bible, je ešte jeden herec, o ktorom sa v spojení s touto rolou špekuluje. Reeda by si mohol zahrať aj Matt Smith, anglický herec, ktorý si zahral princa Daemona Targaryena v Rode draka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Glen Stillwell (@h_v_news)

Najväčšou zmenou oproti ostatným verziám by však bola zmena pohlavia Silver Surfera. Toho by si totiž podľa domnienok mohla zahrať Anya Taylor-Joy. Nebolo by to však prvýkrát, kedy by bol tento záporák ženou.

Ženské verzie tejto postavy sa totiž objavili aj v komiksoch a niet pochýb, že ak by sa režiséri rozhodli ísť touto cestou, herečka z Dámskeho gambitu by bola pre túto rolu ako stvorená.

Zdroj   Zdroj   Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre