in

Nová Pepsi „Electric“ rozdeľuje ľudí – niektorí hovoria, že smrdí ako staré sliny

Milovníci perlivých nápojov – POZOR! Táto nová príchuť Pepsi vyvoláva rozruch. Takmer každý z nás si už dal pohár Pepsi. Kolová príchuť je osvedčený základ šumivého nápoja a je to niečo, čo by si mnohí z nás vybrali ako svoj obľúbený sýtený nápoj.

Zdroj: Mike Shinzo/Pexels

V posledných rokoch však Pepsi začala experimentovať s rôznymi príchuťami, ktoré môže pridať k svojmu ikonickému základu, čím nám dáva kombinácie ako Pepsi Max Mango, Pepsi Max Lime a Pepsi Max Cherry. Ale najmä jedna nová príchuť prinútila ľudí hovoriť online – Pepsi Electric.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Well This Is New (@_well_this_is_new_)

V máji tohto roku bolo oznámené, že Pepsi uvedie na trh limitovanú edíciu vo Veľkej Británii a o pár mesiacov neskôr o tom majú Briti na sociálnych sieťach veľa čo povedať. Pepsi Electric je inzerovaná ako kolová chuť s príchuťou „chutných citrusov“, pričom samotná tekutina má pútavú modrú farbu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ‚Mr G‘ 🇸🇪 (@the_80s_nostalgic)

Pre niektorých spotrebiteľov na Facebooku sú však citrusy to posledné, čo môžu ochutnať, keď vypijú fľašu. Keď sa jedna osoba spýtala, ako to má „chutiť“, niekoľko ľudí odpovedalo, že by to malo byť ako „citrus“, ale jeden tvrdil, že „chutí ako Pepsi Max“ a ďalší veselo dodal: „A vonia starými slinami!“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TripleEats (@tripleeatsfood)

Iná osoba poznamenala: „Je to pochmúrne, chutí ako kvety,“ zatiaľ čo ďalší sklamaný zákazník povedal: „Začína trochu citrusovo, ale potom sa stáva viac anízovou. Je to veľmi zvláštna chuť a nie je to vôbec dobré.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre