in

Nová séria „Jersey Shore: Family Vacation“ sľubuje zasnúbenie

Fanúšikovia Jersey Shore sa dočkajú pokračovania siedmej série s podtitulom Rodinná dovolenka. V tejto sérii sa pripravujú na SuperBowl, kde túžia stretnúť Taylor Swift, navštívia New York, ale pôjdu aj na Miami na jachtu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jersey Shore (@jerseyshore)

MTV zverejnilo v piatok upútavku na druhú polovicu Jersey Shore: Family Vacation Season 7. Prvá polovica skončila 16. mája a reunion špeciál sa vysiela vo štvrtok o 20:00. EDT na MTV. V traileri Justin navrhne Sammi manželstvo a ona to prijme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jersey Shore (@jerseyshore)

Naša skupine sa pripravuje na Super Bowl v nádeji, že tam stretne Taylor Swift. Navštívia New York City a vychutnajú si kúsky pizze v dvojposchodovom autobuse, neskôr aj Miami a plavbu na jachte. Angelina a Vinny majú hovädzie mäso a Snooki hľadá svojich biologických súrodencov z jej adopčnej agentúry. Trailer tiež dráždi návrat Nikki Hall, priateľky Paulyho D.

Zdroj: Matthew and Heather/Flickr

The Situation, JWoww, Deena a Ronnie tiež hrajú vo filme Jersey Shore Family Vacation. Rodinná dovolenka na Jersey Shore sa začala v roku 2018, šesť rokov po skončení pôvodného Jersey Shore.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre