in

Nová technika randenia – žena by nemala spať s mužom, dokiaľ na ňu on neminie aspoň 2 000 eur

Byť single a pokúšať sa randiť v dnešnej dobe je pomerne divoká jazda. Zásady randenia sa v priebehu dlhých rokoch zmenili a dokonca aj spôsob zoznamovania sa s potenciálnymi partnermi je dnes už možná dokonca aj cez internet a mnohé aplikácie a stránky známe ako zoznamky.

Každý má teda šancu nájsť toho správneho / tú správnu.

Zdroj: Pexels / Pavel Danilyuk

Moderná doba a doba rôznych internetových a sociálnych trendov prináša rôzne sezónne trendy nie len do sveta módy, videí, životného štýlu a podobne, ale dokonca práve aj do sveta randenia.

Zdroj: Pexels/ Juan Pablo Serrano Arenas

Donedávna bolo napríklad trendy pravidlo troch stretnutí, pri ktorom spolu dvaja ľudia nerobili nič intímne skôr, než po troch stretnutiach. Verí sa, že je pravdepodobnejšie, že sa obe strany pravdepodobnejšie zaujímajú o dlhodobý vzťah namiesto jednorazovej záležitosti, ak k intímnostiam dôjde až po minimálne troch stretnutiach.

Dovtedy je to risk jednorazovky.

Zdroj: Pexels / Natalie Bond

Jana Hocking, expertka na randenie, však prináša nový trend, ktorý má korene v teórii, ktorá sa ako prvá objavila v podcaste Tink. Podľa tejto teórie by sa žena nemala vyspať s mužom, dokiaľ na ňu tento muž neminie dokopy aspoň 2 000 eur.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hocking 🦁 (@jana_hocking)

Teória tvrdí, že keď suma, ktorú muž na ženu minul, dosiahne 2 000 eur, môže to byť dôkaz, že muž je ochotný do ženy investovať ako čas, tak aj peniaze, a nejde mu teda len o jedno.

Zdroj: Pexels / Karolina Grabowska

Samozrejme, expertka priznáva, že toto pravidlo sa nemôže týkať bohatých ľudí, ktorí na ženu aj bez záväzkov dokážu bez mihnutia oka minúť aj viac ako 2 000 eur, a to pokojne behom jedného stretnutia.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hocking 🦁 (@jana_hocking)

Podľa nej by však toto pravidlo mohlo veľa ženám pomôcť, neskočiť do postele s niekým, kto nemá dlhodobé úmysly.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre