in

Nový rally film „Race for Glory: Audi vs. Lancia“ už čoskoro + OFICIÁLNY TRAILER

Bola zverejnená upútavka na nový film, ktorý predstavuje bitku medzi Audi a Lanciou počas majstrovstiev sveta v rally v roku 1983. Film s názvom Race for Glory: Audi vs. Lancia načrtáva vášnivý boj medzi dvoma európskymi rally tímami počas súperenia o titul.

V sezóne 1983 sa predstavili niektoré z najväčších mien v rally, vrátane Waltera Rohrla, Stiga Blomqvista, Michele Moutonovej, Ariho Vatanena a Markku Alena.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Race for Glory (@raceforglory_film)

Zdá sa však, že film sa zameria na dvoch tímových manažérov – Cesare Fioria z Lancie, ktorého stvárni Riccardo Scamarcio (John Wick 2, Loose Cannons, To Rome with Love), a Rolanda Gumperta z Audi, ktorého hrá Daniel Bruhl (Inglourious Basterds , Good Bye Lenin, Captain America: Civil War). Bruhl je azda najznámejší vďaka zobrazeniu Nikiho Laudu v trháku Rush z roku 2013, ktorý režíroval Ron Howard, v hlavnej úlohe po boku austrálskeho herca Chrisa Hemswortha ako Jamesa Hunta.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Race for Glory (@raceforglory_film)

Skupina B bola považovaná za jedno z najvzrušujúcejších období rally – a zároveň aj najsmrteľnejšie – s preplňovaným turbodúchadlom a technológiou pohonu všetkých kolies, ktoré sa dostali do popredia, aby sa vyrobili jedny z najvýkonnejších áut, aké sme kedy v tomto športe videli.

V réžii Stefana Mordiniho (The Invisible Witness, Smalltown, Italy, Steel) sa v Race for Glory predstavia aj Katie Clarikson-Hill ako Jane McCoy, Volker Bruch ako Walter Rohrl a Esther Garrel ako Michele Mouton.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Race for Glory (@raceforglory_film)

Race for Glory: Audi vs. Lancia bude mať premiéru v kinách 5. januára 2024.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Will Smith odhalil detaily z natáčania Ja, legenda 2. Pokračovanie nadviaže na alternatívny koniec

Muža zastavili na letiskovej kontrole, kvôli záhadnému kufríku, ktorý dostal od babky – neuveríte, čo bolo vnútri