in

Nový triler „Mea Culpa“ hľadá vinníka. Nie sú však vinní všetci? + OFICIÁLNY TRAILER

Filmový vesmír Tylera Perryho sa rozširuje. Najnovším od plodnej producentky, spisovateľky a režisérky je Mea Culpa, nový strhujúci triler v hlavnej úlohe s Kelly Rowland (The Curse of Bridge Hollow), ktorá je aj producentkou filmu.

V hlavných úlohách Trevante Rhodes (Bruiser, Bird Box), Sean Sagar (The Gentlemen), Nick Sagar (The Princess Switch) a RonReaco Lee (Nappily Ever After). Film sa sústreďuje okolo trestného obhajcu, ktorý sa ujme prípadu zvodného umelca obvineného z vraždy svojej priateľky.

Zdroj: Eva Rinaldi/Wikimedia

„Tento nápad mi napadol, pretože milujem všetky tie staršie trilery z 80. a 90. rokov,“ hovorí Perry Tudumovi. „Bolo zábavné preskúmať to najlepšie a najhoršie z ľudstva prostredníctvom žánru exotického thrilleru.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ESIMBI Magazine (@esimbimag)

Keď sa kriminálna obhajkyňa Mea Harper (Kelly Rowland) ujme prípadu vraždy umelca Zyaira Malloya (Trevante Rhodes), pravda nie je taká zrejmá, ako sa zdá. Zatiaľ čo sa snaží určiť nevinu alebo vinu svojho drsného, ​​ale zvodného klienta, odhalí sa, že každý je niečím vinný. Mea Culpa Tylera Perryho skúma, čo sa stane, keď sa zmocní horiaca túžba a veci sa rozpália… a sú nebezpečné.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre