in

„Obávam sa, že som dinosaurus.“

Všetci sa niečoho bojíme. Či už je to smrť, splátka hypotéky alebo svokra, každý máme niečo, z čoho máme strach. Jedna žena sa však bojí, že je dinosaurus.

Zdroj: José Luis Photographer/Pexels

Moja dcéra, ktorá má 18 rokov, chodí so svojím priateľom už asi rok a spoznali sa v škole, kde obaja študujú. Je to naozaj milý chlapec, takže s ním ako s človekom nemám problém. Nedávno sa však pýtala, či tu môže zostať v piatok večer, pretože zvyčajne chodia von po vysokej škole so svojimi priateľmi a ona hovorí, že má zmysel, aby išiel spať k nám, keďže bývame neďaleko.

Zdroj: Anastasia Nagibina/Pexels

Doteraz som hovorila nie a vyvolalo to niekoľko hádok. Nie som taká hlúpa, aby som si myslel, že nemajú sex, ale neviem, či je mi príjemné, keď to robia pod mojou strechou. Môj manžel si myslí, že som dinosaurus a že by sme ich mali nechať spolu v jej izbe. Chcela by som v tejto veci poradiť – som „dinosaurus“ alebo je v poriadku, ak nechcem, aby spali spolu v mojom dome?

Zdroj: Kyle Miller/Pexels

Odpoveď na túto otázku prišla veľmi rýchlo: „Do tejto situácie sa v určitom okamihu dostanú všetci rodičia. Nechcem povedať, že si dinosaurus, pretože poznám veľa ľudí, ktorí to cítia rovnako a myslím si, že to možno súvisí s postojmi, ktoré máš v sebe. Pokiaľ ide o moje deti, nikdy to nebol prípad, že by si priviedli domov rôznych ľudí, ale ak boli vo vzťahu, môj postoj bol taký, že by som ich nechala radšej pod mojou strechou ako kdekoľvek inde.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre