in

Obliekla mačku ako bábätko. Takto sa žena pokúsila prepašovať drogy!

Žena z Ruska bola zatknutá po tom, čo sa pokúsila prepašovať drogy v oblečení svojej mačky. Tú obliekla ako bábätko a vozila ju v kočíku. Jej plán sa však nepodaril a všimli si ju autority. Informuje o tom Dailymail.

Zdroj: Twitter/LogKa11

Tvárila sa, že má dve deti

Matka, o ktorej si mysleli, že má dve deti, bola predvedená na výsluch po tom, čo sa podľa polície správala podozrivo. V rekreačnom rezorte sa prechádzala so svojimi deťmi, teda s malou dcérkou, ktorú držala za ruku a bábätkom, ktoré bábätkom nakoniec vôbec nebolo. 

Zdroj: Twitter/LogKa11

V oblečení mala narkotiká

Namiesto bábätka našli mačku. Dômyselný plán sa tak nepodaril a z oblečenia mačky boli odstránené malé balenia narkotík.

Na bizarných záberoch polícia rozopla detskú zimnú bundu a vo vnútri objavila malé balíčky s narkotikami. Hneď potom spod bundy vykukla mačacia hlava. Polícia pokračovala vo vyberaní narkotík, zatiaľ čo chudák mačka ostala zmätená a nechápala, čo sa deje.

Zdroj: Twitter/LogKa11

Bola kompletne oblečená 

Mačke nechýbala ani čiapka, detské topánky či dokonca plienka. Policajti ju postupne zo všetkého vyzliekli a v jej oblečení našli 5 balíčkov s narkotikami.

Jej mačacia mama bola zadržaná a nie je známe, či polícia dostala tip o jej malom mačacom pokuse, alebo či len spozorovali, že niečo nie je v poriadku.

Zdroj: Twitter/LogKa11

Zdroj

   
guest

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 obrázkov, pri ktorých je potrebné vysvetlenie

Patrick minuli na plastické operácie už viac ako 70 000. Prestať však nehodlajú