in

Obľúbený seriál „Čo robíme v temnotách“ končí 6. sériou

Šiesta séria „Čo robíme v temnotách“ bude poslednou. Séria, ktorú vytvoril Jemaine Clement podľa rovnomenného filmu jeho a Taika Waititiho z roku 2014, mala premiéru v roku 2019.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa What We Do in the Shadows (@theshadowsfx)

V „dokumentárnom“ formáte sledujeme nočné počiny upírskych spolubývajúcich Nandora (Kayvan Novak), Laszla (Matt Berry), Nadji ( Natasia Demetriou) a Colina Robinsona (Mark Proksch), keď sa plavia moderným svetom na Staten Island-e s pomocou svojho ľudského známeho Guillerma (Harvey Guillén).

V piatej sezóne, ktorá sa skončila v auguste, Nandor cíti, ako sa Guillermo vymyká z normálu, pretože sa zdá, že trávi oveľa viac času s Laszlom, ktorého schopnosti ako džentlmenského vedca sú skúšané.

Od svojho debutu získala séria 21 nominácií na cenu Emmy, pričom v roku 2022 zvíťazila v kategórii Vynikajúce fantasy/sci-fi kostýmy. Tento rok získala cenu za najlepší komediálny seriál na GLAAD Media Awards.

Zdroj: NoName_13/Pixabay

V roku 2022, keď bola natočená piata a šiesta séria, Robinson a Simms povedali, že musia odpovedať na najväčšiu otázku, kým sa show skončí – Čo sa stane s Guillermom?

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Koberec, po ktorom nechceš ísť domov z párty

Protimrazová clona