in

Od ľudského Kena až po bábiku Barbie: Táto trans žena minula viac ako 1 milión dolárov na operácie

Jessica Alves, predtým známa ako Rodrigo Alves a známa ako „ľudská bábika Ken“, podstúpila rozsiahlu sériu kozmetických procedúr v snahe zmeniť svoj vzhľad. Vďaka mnohým plastickým operáciám nosa a dokonca aj operácii „mačacieho oka“ preskúmala širokú škálu možností. Po namáhavej ceste sa však pevne zaviazala, že podstúpi ďalšie chirurgické zákroky a ukáže svoje novoobjavené ja.

Jessica Alves identifikovaná ako muž pri narodení v Brazílii, otvorene zdieľala svoje celoživotné uvedomenie, že sa identifikuje ako žena. Jej spojenie s bábikami Barbie sa začalo počas jej formovania, keď ju jej starý otec obdaroval týmito ikonickými hračkami. Ako rástla, prežívala pocity neistoty a pochybností o svojom vzhľade. V mladom veku sa rozhodla pre plastickú chirurgiu, aby vyriešila tie aspekty svojho tela, ktoré považovala za potrebné zlepšiť.

Zdroj: truly / Youtube

Vo veku 35 rokov podstúpila množstvo kozmetických procedúr, ktorých celkové náklady presahovali 500 000 dolárov. Počas tejto doby sa stále identifikovala ako Rodrigo a bola uznávaná pre jej nápadnú podobnosť s ikonickou bábikou „Ken“, ktorá sa vyznačuje blond vlasmi a dobre definovanými črtami tváre. Investovala značné sumy do rôznych ošetrení, vrátane viacerých operácií nosa, procedúr „mačacieho oka“ a vylepšení na vytvarovanie jej postavy.

Zdroj: AP/Associated Press/East News

V roku 2020 urobila významné rozhodnutie verejne vyjsť a odhaliť svoju skutočnú rodovú identitu ako ženy, čím vyjadrila svoj zámer podstúpiť operáciu zmeny pohlavia. Úprimne sa podelila o svoju osobnú cestu a vysvetlila, že napriek tomu, že bola navonok známa ako „Ken“, vždy v sebe cítila spojenie skôr s Barbie. Prezradila, že roky sa pokúšala prispôsobiť sa spoločenským očakávaniam tým, že sa prezentovala ako muž, dokonca sa uchýlila ku kozmetickým vylepšeniam, ako je falošný „sixpack“ na bruchu a umelé svaly na rukách.

Zdroj: Rocky / WENN.com/agefotostock/East News

Priznala však, že klamala samu seba, keďže jej autentická identita rezonovala so ženskosťou. So svojou novoobjavenou jasnosťou sa vyjadrila, že jej rozhodnutie zosúladiť svoje fyzické telo so svojím skutočným ja bolo kľúčovým krokom k dosiahnutiu harmónie medzi jej mysľou a telom.

Zdroj: jessicaalvesuk / Instagram

Po jej verejnom vyhlásení o tom, že je transgender, pokračovala v ďalších úpravách, aby zosúladila svoj fyzický vzhľad s rodovou identitou ženy. Tieto úpravy zahŕňali odstránenie jej brušných svalov, aby dosiahla ženskejšiu postavu, ako aj vylepšenia pier a vylepšenie nosa. Uvádza sa, že do roku 2023 investovala počas svojej cesty pozoruhodný 1 milión dolárov len do kozmetických procedúr.

Zdroj: jessicaalvesuk / Instagram

Po transformačnej ceste Jessica Alves vyjadrila spokojnosť so svojím súčasným vzhľadom a vyhlásila, že je „100% hotová s plastickou chirurgiou“. Vyžaruje sebadôveru a šťastie a potvrdzuje: „Vyzerám a cítim sa úžasne. Prijatie môjho ženstva mi prináša radosť a pocit hrdosti. Od detstva som si predstavovala dlhé vlasy a zmyselnú postavu a teraz žijem ako žena, ktorou som vždy túžila byť a plním si svoje sny.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre