in

Odvážny malý hrdina: Chlapec riskoval vlastný život, aby zachránil psíka

Hasiči či policajti sú dennodenne v ohrození života, aby chránili nás ostatných. Je to riziko povolania, ktoré zvládnu podstúpiť len tí najodolnejší jedinci. No aj bežní ľudia dokážu niekedy urobiť hrdinské veci a neváhajú nasadiť svoj vlastný život.

Zdroj: zen/YouTube

Veľké riziko podstúpil istých chlapec, ktorý sa takmer stal svedkom hrôzostrašnej tragédie. Malý hrdina v drese brazílskeho futbalového klubu Flamengo vstúpil do výťahu ako zvyčajne. Nezbadal však, že do výťahu nevošiel sám. Nasledoval ho totiž malý psík, ktorý pravdepodobne ušiel svojmu majiteľovi, keďže mal vôdzku.

Chlapca zaujalo vo výťahu veľké zrkadlo a po tom, čo stlačil číslo s označením poschodia, na ktorom chcel vystúpiť, začal uprene hľadieť na seba. Dvere výťahu sa zatvorili a chlapec si až vtedy všimol, že vo výťahu je s ním aj štvornohé zvieratko. Vtedy však nastal obrovský problém, čo si uvedomil aj malý Brazílčan.

Psíkovi výťah privrel vôdzku a hrozilo, že zahynie ukrutnou smrťou. Chlapec však neváhal a v momente ako si uvedomil, že psíkovi hrozí smrteľné nebezpečenstvo, skočil na vôdzku a pokúsil sa ju psíkovi odopnúť. Našťastie sa mu to včas podarilo a obaja vyviazli z tejto nebezpečnej situácie živí a zdraví. Všetka česť a uznanie však patrí chlapcovi, ktorý sa odvážne postavil zoči-voči neľahkej situácii.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre