in

Ona má 24, on má 85 a samozrejme sú bláznivo zaľúbení. Pár sa navyše pokúša o ich prvé dieťa

Ona má 24 rokov, on 85 a hoci by mohol byť jej starým otcom, ich láska len prekvitá. Miracle a Charles majú síce medzi sebou 61-ročný vekový rozdiel, no tento pár odmieta byť definovaný desaťročiami, ktoré ich delia. Charles je pritom dokonca o 13 rokov starší než starý otec Miracle. Píše o tom Brightside.me.

Jeden míľnik už majú za sebou, keďže sa nedávno vzali a teraz plánujú založiť rodinu. 

Zdroj: TikTok/@mnigeria98

Miracle a Charles sa stretli počas jej práce v práčovni v roku 2019 a okamžite medzi nimi preskočila iskra. Zaľúbená žena sa podelila o to, ako Charles, realitný agent na dôchodku, navštevoval práčovňu len s jedným kusom oblečenia a vždy ju požiadal o pomoc.

Spomína: „Jedného dňa vošiel dnu, ležérne položil papier na pult a povedal – Napíš sem tvoje číslo. Bol ako môj rytier v lesklom brnení.‘‘

Miracle vedela, že Charles je od nej pomerne starší, ale presný vek zostával záhadou. Najdôležitejšia pre ňu bola pozitívna energia, ktorá z neho vyžarovala a to, ako skvelo sa pri ňom cítila. Až po dvoch mesiacoch sa tak dozvedela jeho presný vek, no vtedy už bola natoľko zaľúbená, že by ju nič neodradilo. „Bol môj poklad a už nemal šancu odo mňa odísť,“ hovorí.

„Je mi jedno, či má 100 alebo 55, páči sa mi pre to, aký je. Myslela som si, že má možno 60 alebo 70, pretože vyzerá tak dobre. Vždy je na nohách a je aktívny,“ dodala manželka.

Zdroj: TikTok/@mnigeria98

Nie všetci však ich vzťah od začiatku podporovali. Miracle povedala, že jej 45-ročná matka Tamika  a jej 72-ročný starý otec Joe od začiatku plne podporovali ich vzťah, uvedomujúc si šťastie, ktoré Charles priniesol do jej života. Na druhej strane bol však jej 47-ročný otec Kareem, ktorý bol proti.

Povedala: „Môj starý otec mi povedal, že ak som šťastná ja a je to to, čo chcem, potom je šťastný aj on. Ale odpoveď môjho otca bola nie a nehodlal ustúpiť.“

Nakoniec tak hrozilo, že otec stratí svoju dcéru, keď nezmení svoj názor a to ho presvedčilo, aby prijal Charlesa do ich rodiny.

Miracle dodala: „Povedala som mu, že potrebujem jeho podporu a aby ma odprevadil k oltáru. Keď stretol Charlesa a porozprával sa s ním, skutočne si ho zamiloval.“ Nakoniec sa tak sen mladej nevesty o dokonalej svadbe stal skutočnosťou a ona to opísala ako najlepší deň svojho života.

@mnigeria98 People Fall In Love In Mysterious Ways❤️❤️🥰🥰 That’s Us All The Wayyy🤞🏾 Had To Run This Backk After I edited A Little Lol, But I Love My Sugar😍😍 #babyPogue #fyp #fypシ #foryoupage #foryourpage #olderman #youngerwoman #oldermanyoungerwoman #loveislove #idcidc ♬ Thinking out Loud – Ed Sheeran

Najnovšie Miracle prezradila, že sa netrpezlivo tešia na spoločné založenie rodiny a dúfa, že bude mať s Charlesom dve deti. Charles pritom zatiaľ žiadne deti nemá.

„Chcem, aby mal ďalšiu generáciu. Plánujeme navštíviť kliniku IVF, aby sme prediskutovali naše možnosti,“ prezradila hrdá manželka. Napriek tomu, že bude cesta za umelým oplodnením náročná, Miracle nestráca optimizmus a verí, že Charlesov vek im nezabráni v tom, aby mali spolu deti.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre