in

OnlyFans modelka si necháva svoje odvážne fotky a videá pre „zákazníkov“ zhotovovať od svojho vlastného syna

Je jedno, aký dobrý vzťah spolu majú matka so synom, niektoré veci sú pre širokú spoločnosť jednoducho kontroverzné, občas dokonca až neprijateľné. OnlyFans je platforma, ktorá pôvodne nevznikla pre účel obsahu pre dospelých, no postupom času sa práve takýmto obsahom zahltila do takej miery, že pri slove OnlyFans si už človek predstaví len to.

Už sme počuli veľa príbehov o tom, ako zametnávatelia kvôli reputácii firmy vyhodili svojich zamestnancov, u ktorých sa potvrdilo, že si vedú účet na OnlyFans a zarábajú si tak nejaké tie groše navyše. Aby ste boli v obraze len približne 1-2% osôb na OnlyFans zarába veľké peniaze, pre zvyšok je to ako malý postranný príjem, ktorým sa plne neuživia.

Počuli sme aj príbehy o ďeťoch, ktoré trpia tým, že ich okolie našlo OnlyFans účet jedného z ich rodičov. No syn Andressy Urach sa za profesiu svojej mamky, úspešnej brazílskej OnlyFans modelky, určite nehanbí. Naopak, rozhodol sa svoju záľubu vo fotografovaní využiť k tomu, aby svojej mamke pomohol robiť čo najlepšie fotografie a videá pre jej smädné, zväčša mužské obecenstvo.

Na jednu stranu musíme uznať, kto by lepšie vedel, aké fotky by najlepšie zaujali muža, než iný muž? Predstavte si však, ide o obnažené telo vašej matky.

Mladý Arthur sa k foteniu a natáčaniu obsahu svojej mamy verejne priznal, keď mal 18 rokov. Túto činnosť však vykonával dlho pred tým, než 18 vôbec dovŕšil. Podľa slov ľudí, ktorí túto rodinku poznajú, majú k sebe matka so synom veľmi blízko a chodia spolu dokonca aj do klubov.

Myslíme tým erotické kluby. Arthur tvrdí, že nevidí nič zlé na tom, pozerať sa na svoju matku, ako sa obtiera o cudzích chlapov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dj urach (@arthururachoficial)

Napriek svojej OnlyFans záľube a zaujímavej výchove svojho syna Andressa samu seba nazýva zarytou kresťankou a často sa odkazuje na Boha. Očividne len ten ju môže za jej skutky súdiť. Alebo nie?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre