in

OnlyFans „modelka“ to prehnala s plastikami – bojí sa, že sa z nej stane bezdomovec

Kanadská OnlyFans „modelka“, Mary Magdalene, známa svojou závislosťou od plastických operácií, tvrdí, že jej po jej poslednom riskantnom plastickom zákroku zablokovali účet. Tridsaťdvaročná žena podstúpila už nespočet operácií, u ktorých si modifikovala rôzne časti tela vrátane intímnych partií, a dokopy už za tieto operácie vyhodila stovky tisíc dolárov.

Mary bola poslednú dobu skutočne doslova posadnutá úpravou svojich intímnych partií, do ktorých si nechala vpichnúť tuk z iných častí tela, aby „ju mala najtučnejšiu na svete“. Tento zákrok bol mimoriadne bolestivý a Mary priznala, že na operačnom stole takmer zomrela. Nie od bolesti, no skutočne behom zákroku takmer zomrela.

Po tomto zážitku si Mary vedomila, že sa ocitla v nekonečnom cykle plastických operácií, ktoré neustále podstupovala na opravu predtým nepodarených zákrokov. „Už to nie je zábavné dobrodružstvo, len vyčerpávajúce v každom smere,“ povedala Mary minulý rok. „Vyčerpáva sa môj čas, moje financie, moja energia, moje zdravie. Nakoniec si len kopem veľmi drahú, časovo náročnú jamu.“ Ani toto uvedomenie ju však od jej závisloti neodradilo.

Mary financuje svoje operácie a luxusný životný štýl prácou na OnlyFans, no po poslednom bizarnom zákroku sa do svojho účtu na tejto platforme nedokáže prihlásiť. Má totiž nastavené prihlasovanie cez Face-ID a nedávno si nechala potetovať očné bielko na jednom oku. Odvtedy ju OnlyFans pri prihlasovaní odmieta automaticky overiť.

Mary sa obáva, že sa môže stať bezdomovkyňou, aj keď tvrdí, že z obsahu na OnlyFans zarobila milióny. Momentálne je „úplne na mizine“ po tom, čo dostala obrovský daňový účet, ktorý vyčerpal jej úspory. Keďže nemá prístup k svojím zárobkom a snaží sa finančne postaviť na nohy, bojí sa, že nebude schopná zaplatiť načas napríklad nájom.

Mary ukázala svoje nové tetovanie oka na Instagrame, no reakcie neboli také pozitívne, ako dúfala. Jej fanúšikovia vyjadrili obavy a pochybnosti o jej rozhodnutiach, čo naznačuje, že možno prekročila hranicu, z ktorej niet návratu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre