in

Opitý muž strávil hodiny hľadaním nezvestnej osoby spolu s pátracou skupinou nevediac, že hľadal sám seba

Alkohol má na ľudí občas skutočne zázračné účinky. Niekto je po konzumácii alkoholu agresívny, niekto príliš prítulný, niekto sa príliš smeje, niekto začne plakať, niekto začne mať priveľa hlúpych rečí alebo dokonca rozprávať v pradávnych zabudnutých jazykoch, ktoré sa archeológovia dodnes ešte len snažia rozlúštiť.

Zdroj: Pexels / Isabella Mendes

Ale väčšina z nás sa zhodne na jednom – nie úplne vieme, čo robíme, ak sme prekročili posvätné hranice svojej tolerancie.

Zdroj: Pexels / Weichen Tian

A presne do takého stavu sa dostal Beyhan Mutlu, 50-ročný muž z malej dedinky v Turecku, ktorý si jedného večera išiel úplne bežne posedieť s kamarátmi. U tohto posedenia samozrejme nechýbal alkohol, a Mutlu sa v jednom momente behom večera bez slova postavil a opitý odkráčal do okolného lesa.

Zdroj: zhumor

Keď sa Mutlu dlhú dobu nevracal a nikto z prítomných ho nevedel nájsť, kamaráti zavolali políciu, ktorá okamžite zahájila pátranie po celom okolí. Správy o jeho zmiznutí boli onedlho odvysielané v televízii a k pátraniu sa pripojili dobrovoľníci aj z vedľajších dedín.

Zdroj: Pexels / Uttar Pradesh

Skupiny ľudí a policajtov chodili po okolí a kričali mužovo meno dlhé hodiny, než z masy ludí odrazu vystúpil jeden z mužov a so všetkou serióznosťou sa spýtal:

„Koho to vlastne hľadáme? Veď ja som tu.“

Zdroj: X / Vaziyet

Nie je úplne jasné, ako sa mužovi podarilo úplne nepozorovane pridať do pátrania po ňom samom a nikto z jeho priateľov a známych si nevšimol, že bol celú dobu medzi nimi.

Zdroj: zhumor

V každom prípade môžeme povedať, že muž úspešne našiel sám seba, a polícia ho po celom tomto chaose bezpečne dopravila domov. Pite rozumne a ak ešte nemáte 18 rokov, tak sa na fľašu s pivom ani jedným okom neskúšajte pozerať.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Hladný zlodej – fajnšmeker. Vlámal sa do pekárne, ukradol 8 kurióznych vecí

Výmena telefónnych čísiel