in

Oregonská polícia zistila, že ohlásený ručný granát bol dávkovač vreciek na psie exkrementy

Dávkovač vreciek na psie exkrementy spôsobil v pondelok na strednej škole v McMinnville poriadny strach. Polícia v Oregone uviedla, že predmet, ktorý vyzeral ako ručný granát, sa ukázal byť dávkovačom sáčkov na psie výkaly.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KPTV FOX 12 Oregon (@fox12oregon)

Policajné oddelenie v McMinnville vo svojom príspevku na Facebooku uviedlo, že „predmet“ bol spozorovaný pri bežeckej dráhe v Patton Middle School, ďaleko od školských budov a že dôstojníci odpovedali na poplach na strednej škole v Pattone približne o 10:35 po tom, čo na trávnatej ploche pri bežeckej dráhe, ktorá sa nachádza ďaleko od školských budov, videli niečo, čo vyzeralo ako ručný granát.

Zdroj: BruceEmmerling/Pixabay

Študenti boli držaní v škole, zatiaľ čo polícia konzultovala s personálom pyrotechnickej jednotky štátnej polície v Oregone.

Oddelenie použilo dron na získanie detailných fotografií zjavného ručného granátu pri udržiavaní bezpečnej vzdialenosti od podozrivej výbušniny.

Zdroj: StockSnap/Pixabay

„Po preskúmaní fotografií bolo zistené, že ide o dávkovač vreciek na psie výkaly, ktorý je vyrobený tak, aby pripomínal ručný granát,“ uvádza sa v príspevku.

Predmet bol vyradený z majetku školy a obnovila sa pravidelná činnosť školy, informoval rezort.

1. Zdroj                2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre