in

Pár dostal list, vďaka ktorému objavili ukryté miestnosti a úložné priestory v ich dome

Courtney a Matt sa rozhodli kúpiť a zrenovovať 130-ročný dom. Keď spravili toto rozhodnutie, ešte nevedeli, čo ich čaká. Jedného dňa im totiž prišiel list adresovanými „kupcovi“, v ktorom im vraj posledný žijúci člen pôvodnej rodiny, ktorá dom postavila, poslal strašidelný odkaz.

@living_in_history We have secret rooms!?!? #secretroom #secretroomcheck #historichome #livinginhistory #hiddencompartment ♬ original sound – Courtney & Matt

„Písalo sa v ňom: ‚Dovoľte, aby som sa vám predstavil. Som posledný žijúci člen rodiny Madisonovcov, ktorá kedysi vlastnila tento dom, a vyrastala som v ňom,'“ čítala v liste Courtney vo virálnom videu a pokračovala: „Chcel by som vám povedať o tajných miestnostiach a o niekoľkých veciach, ktoré vám možno neboli povedané, keď ste dom kupovali.“

Lokalita nového domu Courtney a Matta nie je jasná. Dvojica sa tiež nepodelila o žiadne definitívne informácie o rodine Madisonovcov, ktorá nehnuteľnosť predtým vlastnila.

Ich video má napriek tomu takmer dva milióny pozretí a ľudia prejavili záujem o tajomstvá ich viktoriánskeho sídla.

@living_in_history Part 2! #secretroom #secretcompartments #prohibition #hiddenbar #historichome #livinginhistory #thewatcherhouse ♬ original sound – Courtney & Matt

Najprv objavili tajnú skrinku na alkohol nad krbom v prednom salóne. Za posuvným zrkadlovým panelom bol ukrytý poklad v podobe zaprášených historických liehovín. Desaťročia staré, neotvorené fľaše francúzskeho ružového vína z roku 1970 a cabernet sauvignon z roku 1989 boli schované vedľa starších nádob s bourbonom, pivom a krémovým sherry.

Potom našli tajnú miestnosť v kúpeľni priamo oproti dverám. Keď však manželia so svojou malou dcérou v náručí vypátrali skrytú miestnosť v kúpeľni, ktorú Courtney považovala za „zďaleka najstrašidelnejšiu miestnosť“ v dome kvôli jej zastaranému a ošumelému vzhľadu, ukázalo sa, že zákutie nie je miestnosťou, ale malou chodbou na plazenie sa.

Odhliadnuc od mierne antiklimatického objavu Courtney potom odhalila malé zamknuté dvere umiestnené priamo oproti ich záchodu. Malý vchod sa otváral do rozľahlej truhlicovej miestnosti.

Manželia neskôr prezradili, že sa pokúsia tieto tajné miestnosti a úložné priestory nejako využiť, no zatiaľ nevymysleli ako. 

@living_in_history Part 3! #secretroomcheck #historichome #oldhousetiktok #historichomes #wegotaletter ♬ original sound – Courtney & Matt

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre