in

Pár objavil milostné listy spred storočia. Zaľúbený tínedžer písal dvom dievčatám naraz

Ak sa nasťahujete do staršieho domu, je viac než isté, že budete musieť renovovať kúpeľňu. To bol prípad aj manželskej dvojice Matta a Carrie Tessmerovcov z Minneapolisu. Tí pri prerábaní tejto miestnosti narazili na skrytý poklad.

Zdroj: Freepik.com

Manželský pár našiel v stenách ich viac ako storočného domu hromadu dávno zapatrošených milostných listov. Tie ponúkajú interesantný pohľad na romantické úvahy z minulosti. Azda najzaujímavejším nálezom Tessmerovcov bolo zopár ľúbostných listov, ktoré zrejme napísal ten istý tínedžer dvom dievčatám – Hazel a Pauline.

„Po prečítaní niektorých z listov sme si uvedomili, že je to pravdepodobne dospievajúci vo veku 13 až 18 rokov,“ povedala Carrie Tessmer pre WCCO-TV. Listy boli podpísané menom „John B.“ a tento autor v nich dal najavo svoju náklonnosť svojim láskam. Tú vygradoval pozvaním na tanec, ktorým priklincoval svoj roztomilý zápal mladej lásky.

Pár uviedol, že zatiaľ neidentifikovali Johna B., ale určili niekoľko podozrivých. John Pavlo, pôvodný majiteľ domu, býval v dome so svojou rodinou od dvadsiatych do päťdesiatych rokov 20. storočia a mal syna, ktorý sa tiež volal John.

„Rada by som poznala príbeh, ktorý sa za tým skrýva, a tiež prečo listy neboli doručené a nakoniec skončili v stene v kúpeľni,“ dodala pani Tessmer.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Práca len pre silné povahy. Francúzka robí pedikúru prasatám, má na to dobrý dôvod

Diablo 4 čelí ďalšej kritike za mikrotransakcie – zmeň si farbu portálu len za 30 EUR