in

Pár sa akosi nepohodol. Zatiaľ čo muž nevidí nič divné na tom, že spáva v jednej posteli s mamou, jeho priateľka nesúhlasí

Muž priznal, že spával v jednej posteli so svojou mamou. Jemu to pripadá normálne, jeho priateľka si však myslí, že je to čudné. Píše o tom Mirror.

Jedna rodina si je obzvlášť blízka, keď ide o rodinné vzťahy a žena to zistila počas sviatkov. Obaja z páru sa totiž rozhodli stráviť sviatky so svojou rodinou a priateľka bola zhrozená, keď zistila, že za ten čas, čo bol jej priateľ doma, zdieľal jednu posteľ so svojou mamou. 

Zdroj: Pexels

Anonymný 26-ročný mladík na Reddite vysvetlil, že jeho mama mala v úmysle zostať v dome kamarátky, ale nakoniec jej ušiel vlak a potrebovala miesto, kde by prespala. „Moja rodina si bola vždy blízka,“ povedal.

Potom vysvetlil, že vždy keď ide ich rodina na dovolenku, rezervujú si dve izby s dvoma manželskými posteľami. Na jednej spia jeho rodičia a na druhej on so sestrou. Vysvetlil tak, že si jeho rodina bola vždy maximálne blízka a je to pre nich normálne.

Jeho 24-ročná priateľka si však myslí niečo iné. Dokonca sa ho spýtala, či mal v pláne so svojou mamou aj sexovať. Odvtedy prešlo niekoľko dní a ona si vždy nájde príležitosť, ako do neho podpichnúť s nejakou poznámkou, napr. či potom vymenil obliečky, alebo či sa spolu hrali.

Zdroj: Pexels

Ľudia v komentároch mali rozličné názory. Niektorí sa zhodli na tom, že na tom nie je nič divné v prípade, že sa navzájom nedotýkali a obaja boli normálne oblečení a druhí zas tvrdili, že je to divné a mal si radšej ľahnúť na gauč a mame prenechať celú posteľ. Čo si myslíte vy?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

18 fotografií, ktoré poriadne otestujú vašu trpezlivosť

3. séria Bridgertonu je už na dosah. Pozrite sa, čo všetko už o nej vieme a na čo sa môžete tešiť